Ana Sayfa Şehirler Uşak Yeleğen Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Yeleğen Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

85
İşçi alımı

Uşak ilimizde bulunan Yeleğen Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Yeleğen Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında beko loder operatörü ve beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 10 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yeleğen Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 17/02/2017 tarihinde saat 10:00’da Yeleğen Belediyesi Eşme /UŞAK adresinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Beko Loder Operatörü Alımı

İlan kapsamında 1 personel alınacaktır. Adaylardan ayrıca aşağıdaki sertifika talep edilmektedir.

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İş Makinaları Sertifikaları Beko Loder(Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası

Beden İşçisi Alımı

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : YELEĞEN BELDESİ  64610 EŞME UŞAK / TÜRKİYE

Yeleğen Belediyesi personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Uşak İl Özel İdaresi 6100 TL Maaşla Personel Alımı Yapacak !

Uşak il özel idaresi bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi ve personel alımı ilanı yayıml…