Ana Sayfa Şehirler Antalya Antalya Döşemealtı SYDV Personel Alımı İlanı Yayınladı

Antalya Döşemealtı SYDV Personel Alımı İlanı Yayınladı

145
Yaşlılar

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yani SYDV yayınlamış olduğu ilan kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. Antalya Döşemealtı SYDV personel alımı ilanı kapsamında büro görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 8 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Antalya Döşemealtı SYDV Personel Alımı İlanı 2017

  • Adaylardan talep edilen başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.
  • Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet ya da Gerontoloji lisans bölümü mezunu olmak.
  • İyi derecede özellikle kadın ve çocuk danışanlara yönelik olarak ‘Görüşme Teknikleri’ bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmamak.
  • Temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bunun eğitimini aldığını belgeleyebilmek. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.
  • Antalya ili merkez ilçeleri (DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI VE AKSU) sınırları içerisinde en az 1 (BİR) yıldır ikamet ediyor olmak.
  • Saha çalışmasına katılmasını engelleyecek bir durumunun olmaması.

Büro görevlisi alımı için öncelikle https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresinden ön başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Şayet sisteme üye değilseniz, yeni üye butonuna tıklayarak kısa sürede üye olabilirsiniz. Ardından sizden talep edilen belgeleri ilgili SYDV vakfına teslim etmeniz gerekmektedir. Başvuran kişi sayısına göre adaylar mülakat aşaması için çağrılacaklardır.

Adaylar tarafından yapılacak online başvuru “ön başvuru” niteliği taşıyacak olup; SYD Vakıflarınca özel şartlar bölümünde istenilen evrakları süresi içinde teslim etmeyen ya da evraklarını teslim edip genel şartları ve varsa SYD Vakıfları tarafından belirlenmiş özel şartları taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Antalya Döşemealtı SYDV büro görevlisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…