Ana Sayfa Şehirler Tokat Şenyurt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Şenyurt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Tokat ilimizde yer alan Şenyurt Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Şenyurt Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler haberimiz devamında yer almaktadır.

Personel Alımı

Tokat ilimizde yer alan Şenyurt Belediyesi yayınladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Şenyurt Belediyesi sözleşmeli personel alımı kapsamında bilgisayar mühendisi alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihLeri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Şenyurt Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde istenilen belgelerle birlikte Belediyemiz yazı işleri müdürlüğüne müracaat edecektir.  Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.  Talebe başvuru yapanlar şartlar bilerek kabul etmiş sayılır. Kendileri ile ilgili bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listeden çıkarılacaktır.

5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49.maddesi gereğince Kadro karşılığı Sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Başvuru yapacak olanların işe başlayacakları yerde ikamet ediyor olmaları şarttır.
Sıra

No:

Sözleşmeli Çalışacağı Unvan sayı Aranan Şartlar
1 Mühendis 1 -Bilgisayar mühendisi olmak. – Bayan tercihimizdir

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

  • Diploma ya da sureti
  • Öz geçmişini anlatan CV.
  • Yerleşim yeri belgesi.
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Müracaat eden adaylar sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Sözlü sınav ilanın bitimi ve müracaatların alındığı hafta içinde komisyon tarafından yapılacaktır. Müracaat eden adaylara sınav tarihi, yeri ve saati bildirilecektir. Şenyurt Belediyesi personel alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TOKAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tokat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tokat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…