Ana Sayfa Kamu Kurumları Derince Sopalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Derince Sopalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,855
Derince Sopalı Hastanesi

Derince Sopalı Hastanesi ; Kocaeli ilçesinde yer alan hastane, 1993 yılında 1100 yatak kapasiteli SSK Kocaeli Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 2005 tarihi itibarı ile Sağlık Bakanlığı’na devredilen Hastanemiz Kocaeli Derince Devlet Hastanesi adını almıştır.17 Ağustos 1999 Marmara depremi neticesinde kullanılamaz hale gelen ana binamız ve eklenti birimlerinin renovasyon çalışmalarının tamamlanması üzerine 20 Nisan 2007 tarihinde polikliniklerimiz, 11 Şubat 2008 tarihinde de yataklı servislerimiz ve idari binamız tekrar ana bina ve eklenti birimlerine taşınmıştır.

Derince Sopalı Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Hastanemizde; 20 Ameliyathane salonu ile 8 yatak kapasiteli Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 23 yatak kapasiteli Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi, 5 yatak kapasiteli Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi , 33 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 24 yatak kapasiteli Hemodiyaliz Üniteleri, 13 yatak kapasiteli Yanık merkezi ile anjiyografi, kimyasal tedavi ve endoskopi üniteleri ile  kan merkezi, görüntüleme ve laboratuar merkezleri bulunmaktadır. Hastanemizde  hava ulaşımını sağlamada kullanılabilecek  helikopter  pisti de bulunmaktadır.

Derince Sopalı Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Sopalı Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, engelli personel alımı, eski hükümlü personel alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, teknik birim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Derince Sopalı Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hastane bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler konu içerisindeki İş Başvuru Formu linklerinden başvurularını yapabilir ayrıca www.elemanuzman.com adresimizin Kamu Kurumları bölümünü takip ederek güncel personel, eleman ve işçi alımlarını takip edebilirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Sopalı Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…