Ana Sayfa Özel Şirketler Enerjisa Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Enerjisa Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,218
Enerjisa iş ilanları

Enerjisa Personel, Eleman ve İşçi Alımı İlanları 2021

Enerjisa, 1996 yılında Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Enerjisa, zamanla değer yaratmayı hedef edinmiş büyük portföyü, müşteri ve Pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojisi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları ve rekabetçi stratejileri ile ülkemizin her geçen gün daha da büyümekte olan enerji piyasasında lider şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden bir tanesi olan E.ON ile ortaklık anlaşması imzalamışlardır. Enerjisa insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada, pazardaki paylarını daha da yukarılara taşımak için 2021 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına son hızıyla devam edeceklerini belirtmiştir. Enerjisa bu kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı da planlamaktadır. Yazımız devamında EnerjiSA açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş imkanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

Enerjisa Güncel İş İlanları 2021

Enerjisa tarafından yayınlanan iş ilanları içinde ilköğretim, lise veya üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Sadece merkez şirkete değil aynı zamanda çatı şirketimiz olan Enerjisa Enerji A.Ş. bünyesindeki Enerjisa Enerji Üretim, Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış, Enerjisa Elektrik Perakende Satış, Enerjisa Doğal Gaz Toptan Satış ve Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketlerine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Enerjisa bünyesindeki açık iş ilanları içinde işletme mühendisi, elektrik teknisyeni, proses teknisyeni, elektrik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, kimya proses teknisyeni, I&C bakım teknisyen, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, saha satış yöneticisi, finans uzmanı, teknik eğitim uzmanı, işletme mühendisi, raporlama uzmanı, malzeme kalite kontrol mühendisi, iş mükemmelliği uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Enerjisa İş Başvurusu 2021

Enerjisa işe alım sürecinde gerekli yetkinlikler ve teknik bilgilerin yanında, işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip kişileri seçmeye özen göstermektedir. Enerjisa insan kaynakları, aralarına yeni katılacak olan arkadaşların Enerjisa kültürü ve değerleri ile örtüşmesi gerektiğini belirtmektedir. Adaylar işe alım sürecinde kişilik envanteri, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil sınavı, vaka çalışması sunumu ve değerlendirme merkezi uygulamaları gibi çeşitli araçlardan faydalanarak kadroya alınmaktadır. Bu yapılacak olan uygulamalar pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Enerjisa iş başvurusu, Sabancı Holding iş ilanları sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından TÜM ŞİRKETLER kısmından Enerjisa şirketini seçerek açık pozisyonları, iş başvuru formu, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine ulaşabilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz.  Şayet kariyer hedefiniz varsa Enerjisa gibi çalışma olanakları üst düzey bir şirkette çalışma fırsatı elde etmek için iş başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa Çalışma Saatleri 2021 : Enerjisa firması 08.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Enerjisa İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758″]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…