Ana Sayfa Özel Şirketler E-Bebek İş İlanları ve İş Başvurusu

E-Bebek İş İlanları ve İş Başvurusu

1,169
E-Bebek iş ilanları

E-Bebek, annenin ve bebeğin doğumdan önceki dönem itibariyle başlayıp 4 yaşına kadar uzanan süre zarfındaki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatları, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrasında desteği ile günün 24 saati karşılayan bir internet adresi ve mağazalar zinciridir. E-Bebek, ilk olarak bir İnternet girişimi olarak Halil Erdoğmuş tarafından ortaya çıkmıştır. Daha sonra burada alınan başarılı sonuçların akabinde mağazalar da hizmete girmeye başlamıştır. Günümüzde 40’ı aşkın ilimizde 96’yı aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. E-Bebek  büyüme hedefleri doğrultusunda yeni illerimizde de mağazalar açmaya devam etmektedir. E-Bebek bu mağazalarına ve mevcut mağazalarına ihtiyaç sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında E-Bebek tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

E-Bebek Personel Eleman Alımı 2021

E-Bebek, kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazesi, ebeveynlerin tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenmektedir. Kendi bebekleri için tercih etmeyecekleri ürünlere, hiçbir şekilde mağazalarında yer vermeyen E-Bebek bu kalite anlayışı ile başarıyı yakalamış bir iş modelidir. E-Bebek ihtiyaçları doğrultusunda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

E-Bebek İş İlanları 2021

E-Bebek tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; satış danışmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, vale, takım lideri, part time satış danışmanı, kategori planlama uzman yardımcısı, mağaza operasyon satış ve raporlama uzmanı, sipariş yönetim uzmanı, iç denetim uzmanı, personel özlük işleri elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Tüm bu ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adaylar iş başvurusu yapabilmektedirler. Aynı zamanda deneyimsiz olan ve halen öğrenci olan adaylar da part time yani yarı zamanlı çalışma seçeneklerinden faydalanabilirler. E-Bebek bunların yanında çok sayıda engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı da istihdam etmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

E-Bebek İş Başvurusu 2021

E-Bebek tarafından yayınlanan bütün iş ilanlarına E-Bebek bünyesinde oluşturulmuş olan kariyer platformu üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde öncelikli olarak sisteme üye olmanızın akabinde kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan aynı zamanda E-Bebek tarafından yayınlanmış açık iş pozisyonları da görülebilmektedir. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye tabi tutulacaktır. Yapılan inceleme sonunda başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar ve bir dizi işe alım testinden geçirilirler. Buradan da olumlu sonuç alınması durumunda ise E-Bebek bünyesinde çalışma olanağı elde ederler. Bu yazımızda E-Bebek tarafından yayınlanmış olan iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

E-Bebek İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”https://www.ebebekkariyer.com/E/is-basvurusu-yDLz3/tr-TR”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. melisa meral

    8 Ocak 2022 at 18:11

    satış danışmanı olarak iş aramaktayım istanbul avrupa yakasında oturuyorum benimle iletişime geçiniz.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…