Ana Sayfa Şehirler Antalya Enes Batur İş İlanları ve İş Başvurusu

Enes Batur İş İlanları ve İş Başvurusu

600
Enes Batur iş ilanları

Enes Batur Medya ve Bilişim Personel, Eleman Alımı 2021

Enes Batur Sungurtekin, Türk vlogger ve oyuncudur. Youtube’da paylaşmış olduğu videolar ile adından söz ettirmiştir. 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde ilk kez dağıtılan En İyi YouTuber/Instagrammer Ödülü kendisine verilmişti; ancak daha sonra geri alındı. Enes Batur kendisinin sahip olduğu bir de şirkete sahiptir. Enes Batur Medya ve Bilişim TİC. LTD adına sahip şirket Antalya ilimizde yer almaktadır. Şirket ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır. Enes Batur Medya ve  Bilişim şirketi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile  iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Enes Batur Medya ve Bilişim Güncel İş İlanları 2021

Sosyal medya son dönemde çok etkili bir iletişim aracı haline geldi. Haliyle bu sektöre yapılan yatırımlar da bir hayli arttı. Son dönemde bu yatırımlara ek olarak sadece sosyal medyada boy gösteren, çeşitli kişiler de ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi de Enes Batur. Enes Batur yayınlamış olduğu videolar ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Enes Batur’un sahibi olduğu şirket de bu alanda çeşitli çalışmalar yürütüyor. Şirket ihtiyaç duyduğu zamanlarda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Bu iş ilanları içinde; profosyonel video kurgu editörü, kameraman ve kurgucu, Youtuber Asistant, Video Editör, sosyal medya uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvuru yapılır?

Enes Batur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Enes Batur’un sahip olduğu şirket tarafından yapılacak olan personel alımı ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile de bu iş ilanlarını görebilir ve ilanlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu vasıta ile de siz de yükselen bir trend olan sosyal medya alanında iyi bir deneyim sahibi olabilirsiniz.  Ancak kurum tarafından şu an için herhangi bir güncel iş ilanı bulunmamaktadır. Bu sebepten ilanlar yayınlandığında haberdar olabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Enes Batur iş ilanları ile iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. BERKAY

  3 Nisan 2018 at 17:30

  BENİ İŞE AL LÜTFEN

  Reply

 2. BERKAY

  3 Nisan 2018 at 17:30

  EDİTLERİNİ YAPARIM

  Reply

 3. ENES ABİ ANAM..

  13 Ağustos 2018 at 03:12

  Burada çalışacak kadar Allah kimseyi düşürmesin…

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…