Ana Sayfa Kamu Kurumları EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak

37
EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak

EPDK 47 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Ortaöğretim, Meslek Yüksekokulu ve Fakülte mezunları ilana başvuru yapabilecek. İlana göre EPDK birçok farklı unvanda personel alımı yapıyor. Başvuruları 11 Şubat tarihinde sona erecek.

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 47 kamu personeli alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylardan branş durumuna göre Ortaöğretim, Meslek Yüksekokulu ve Fakülte mezunu olması isteniyor.

İlana göre 2 adet mütercim tercüman, 17 adet mühendis, 1 adet kütüphaneci, 2 adet çözümleyici, 14 adet yönetim görevlisi, 5 adet iletişim görevlisi, 4 adet şoför ve 2 adet teknisyen olmak üzere toplam 47 kamu personeli alımı yapılacak.

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak
EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Yapacak

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

EPDK 47 kamu personeli alımı başvuru şartları şu şekilde:

İnsan kaynakları, insan kaynakları yönetimi, personel yönetimi, işletme, işletme yönetimi, genel işletme, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, işletme- muhasebe, işletmecilik, finans ve muhasebe, önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Adalet meslek eğitimi, adalet, önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Ortaöğretim kurumlarının; elektrik- elektronik teknolojisi alanı elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı yapı tesisat sistemleri, dallarından birinden mezun olmak.

En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

Jeodezi ve fotogrametri mühendisliği, harita mühendisliği, geomatik mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak.

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı Başvuru Tarihi

EPDK 47 kamu personeli alımı için başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 11 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir. Bu linkteki adres  üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…