Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Gönen Belediyesi engelli işçi alımı yapacak. Gönen Belediyesi engelli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Engelli işçi

Balıkesir ilimizde bulunan Gönen Belediyesi yayınladığı ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Gönen Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamında bahçe bakım elemanı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 22 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talep 1(bir) kişilik daimi statü engelli işçi alımı talebidir ve kuraya tabidir. Bu talebe ülke genelinde başvuru yapabilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın yerdeki İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (öncelik durumu bulunanlardan) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarına bildirilecektir. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Talebe; İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunları da dahil diğer üst eğitim seviyesindeki adaylar da başvuru yapabilir.

Adayların mesleki Eğitim Kurumlarından alınmış “Bahçecilik” mesleğinde (en az 216 saatlik) sertifika sahibi olması, B sınıfı veya H sınıfı engelli ehliyeti sahibi olmaları gerekmektedir. Gerekli şartları taşıyıp başvuru yapan adayların 28.12.2016 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgelerini Gönen Belediyesi’ne teslim etmesi gerekmektir. Başvurunun fazla olması durumunda 29.12.2016 tarihinde saat 14:00’te Belediye Nikah Salonunda Noter kurası çekilecektir.

Gönen Belediyesi engelli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

BALIKESİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Balıkesir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Balıkesir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ENGELLİ İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, engelli işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan engelli işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

One Comment

  1. Mesut

    20 Aralık 2016 at 21:11

    Benim sah kulagim hic duymuyor ama engelli raporum yok sadece doktorun yuksek sesli yerde calisamaz teshisi var yeni yapıldı aktif arac kullaniyorum ve 6 aydir is ariyorum işsizlik maasim 1 ay sonra bitiyor bu yuzden ise işe ihtiyacim var

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Balpark Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Balıkesir Otopark İşletmeleri (BALPARK) Personel, Eleman Alımı 2021 Balıkesir Büyükşehir B…