Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

89
Engelli işçi

Balıkesir ilimizde bulunan Gönen Belediyesi yayınladığı ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Gönen Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamında bahçe bakım elemanı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 22 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Gönen Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talep 1(bir) kişilik daimi statü engelli işçi alımı talebidir ve kuraya tabidir. Bu talebe ülke genelinde başvuru yapabilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın yerdeki İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (öncelik durumu bulunanlardan) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarına bildirilecektir. Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Talebe; İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunları da dahil diğer üst eğitim seviyesindeki adaylar da başvuru yapabilir.

Adayların mesleki Eğitim Kurumlarından alınmış “Bahçecilik” mesleğinde (en az 216 saatlik) sertifika sahibi olması, B sınıfı veya H sınıfı engelli ehliyeti sahibi olmaları gerekmektedir. Gerekli şartları taşıyıp başvuru yapan adayların 28.12.2016 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgelerini Gönen Belediyesi’ne teslim etmesi gerekmektir. Başvurunun fazla olması durumunda 29.12.2016 tarihinde saat 14:00’te Belediye Nikah Salonunda Noter kurası çekilecektir.

Gönen Belediyesi engelli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Mesut

    20 Aralık 2016 at 21:11

    Benim sah kulagim hic duymuyor ama engelli raporum yok sadece doktorun yuksek sesli yerde calisamaz teshisi var yeni yapıldı aktif arac kullaniyorum ve 6 aydir is ariyorum işsizlik maasim 1 ay sonra bitiyor bu yuzden ise işe ihtiyacim var

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…