Ana Sayfa Şehirler Mersin Mut Belediyesi Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Mut Belediyesi Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştirecek

Mut Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Mut Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ile sözlü mülakat sınavı hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Mühendis

Mersin ilimizde bulunan Mut Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile tam zamanlı sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Mut Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında 1 iç mimar alımı, 3 inşaat mühendisi alımı, 1 jeoloji mühendisi alımı, 1 orman mühendisi alımı, 1 harita mühendisi alımı, 1 makine mühendisi alımı, 1 programcı alımı, 3 ekonomist alımı, 1 iktisatçı alımı ve 1 eğitmen alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 15 Aralık 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre, boş bulunan, aşağıda; sınıfı, unvanı, adedi, öğrenim durumu, özel şartları taşıyan 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mimar (İç Mimar), 3 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(İnşaat Mühendisi), 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(Jeoloji Mühendisi), 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(Orman Mühendisi), 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(Harita Mühendisi), 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Mühendis(Makina Mühendisi), 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Programcı, 3 adet tam zamanlı sözleşmeli Ekonomist, 1 adet tam zamanlı sözleşmeli İstatistikçi, 1 adet tam zamanlı sözleşmeli Eğitmen alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • 657 Sayılı Devlet Memuru Kanununun 48. Maddesi şartlarını taşıyor olmak,
 • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmamak,
 • İlan tarihinden önce Mut İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,
 • En az (B) sınıfı ehliyeti bulunmak,
SINIFIÜN V ANIADEDİEĞİTİM

DURUMU

ÖZEL ŞARTLAR
THMİMAR(iç mimar)1LisansFakültelerin “İç mimarlık” bölümünden mezun olmak.
THMÜHENDİS(inşaat

mühendisi)

3LisansFakültelerin “İnşaat Mühendisliği” Bölümünden mezun olmak.
THMÜHENDİS( Jeoloji mühendisi)1LisansFakültelerin “Jeoloji Mühendisliği” Bölümünden mezun olmak.
THMÜHENDİS(Orman

mühendisi)

1LisansFakültelerin “Orman Mühendisliği” Bölümünden mezun olmak.

SMM Belgesine Sahip olmak.

THMÜHENDİSİ Harita mühendisi)1LisansFakültelerin “Harita Mühendisliği” Bölümünden mezun olmak.
THMÜHENDİS (Makina mühendisi)1LisansFakültelerin “Makina Mühendisliği” Bölümünden mezun olmak.
THPROGRAMCI1Ön lisansMeslek Yüksek Okullarının “Bilgisayar Teknolojileri Ve Programlama Bölümünden” Mezun Olmak.
THEKONOMİST3LisansFakültelerin “Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri, Ekonomi, iktisat, maliye veya bankacılık-finans” bölümlerinden mezun olmak
THİSTATİSTİKÇİ1LisansFakültelerin “İstatistik” Bölümünden Mezun olmak.
GİHEĞİTMEN1LisansÜniversitelerin “Eğitim Fakültelerinden” Mezun olmak.

Mut Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Başvurular, 13.12.2016 Salı günü ile 15.12.2016 Perşembe saat: 17.00’a kadar Mut Belediyesi İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik posta(e- mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 16.12.2016 Cuma saat 09.30’da Belediye Meclis Salonunda sözlü mülakat yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu kazananlar belediyemizin İnternet sitesinde (www.mut.bel.tr/) yayınlanacaktır.

NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne müracaat edilecektir.

Adaylardan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Başvuru dilekçesi.
 • Öğrenim durum belgesi fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi (T.C. Kimlik Numaralı),
 • Son 6 ay içerisinde çekilmiş 4,5×6 ebadında 6 adet fotoğraf
 • Özgeçmiş CV.
 • Yerleşim yeri Belgesi.
 • Adli Sicil Belgesi
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu^.
 • Sağlık Raporu

Mersin ilimizde bulunan Mut Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru formu ile sözlü sınav hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 • 4
  Shares

MERSİN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Mersin için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Mersin için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER MUT BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, mut belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan mut belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir