Ana Sayfa Özel Şirketler Gürmar Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Gürmar Market İş İlanları ve İş Başvurusu

695
Gürmar Market iş ilanları

Gürmar Marketler Zinciri, ülkemiz genelinde çok sayıda şubeye sahip olan, Gürler Ailesi’ne ait olan bir şirkettir. 2000 yılında faaliyetlerine başlamış olan ve kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Gürmar, bu büyümesini daimi kılmak adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Büyüme hedefleri doğrultusunda da Gürmar, ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gürmar tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Gürmar Market Personel Eleman Alımı 2021

İlk şubesini açtıktan sonra ve sürekli büyüyen Gürmar, bugün, 10.050m² kapalı satış alanına sahip 27 Mağazası, 138 Satış Kasası, 8000m² Depo ve Soğuk Hava-Et İşleme Tesisi, 920 Personeli ile Egeliler’e Atakent, Altındağ, Ataşehir, Balçova, Bornova, Bornova 2 Çamdibi, Çeşme, Evka-3, Gaziemir, Güzelyalı, Hatay, Karşıyaka, Nergiz, Özkanlar, Şirinyer, Üçyol, Yeşilyurt, Poligon, Buca, Kuşadası, Çankaya, Girne, Manavkuyu, Yeni Girne, Şemikler ve Gaziemir AVM şubeleriyle hizmet veriyor. Gürmar tüm bu şubelerine ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Gürmar Market Güncel İş İlanları 2021

Gürmar tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; reyon görevlisi, kasiyer, manav görevlisi, mağaza sorumlusu, güvenlik görevlisi, sevkiyat elemanı, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş İlanları içinde; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gürmar İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

Gürmar Market bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurmalıdırlar. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapacak olduğunuz iş başvurusunu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda Gürmar Market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gürmar Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.gursan.net/isbasvuru/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…