Ana Sayfa Özel Şirketler Hayat Kimya İş İlanları ve İş Başvurusu

Hayat Kimya İş İlanları ve İş Başvurusu

3,289
Hayat Kimya

Hayat Kimya Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Hayat Kimya Sanayi A.Ş. dünyanın önde gelen bebek bezi üreticisi ve en büyük temizlik kağıtları üreticisi olarak hızlı tüketim sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir. Hayat Holding çatısı altında 13 ülkede 36 üretim tesisi ile hem yurtiçi hemde yurtdışı faaliyetlerini sürdürmektedir. Hayat Kimya yeni yılda ihtiyaçları doğrultusunda belirli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hayat Kimya insan kaynakları tarafından yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu ile iş görüşmesi detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Hayat Kimya Güncel İş İlanları 2021

Hayat Kimya tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik personeli, tekniker, teknisyen, saha satış uzmanı, kimya mühendisi, kimyager, özel güvenlik görevlisi, üretim işçisi, şoför, forklift bakım teknikeri, formen, üretim mühendisi, insan kaynakları uzmanı, sekreter, vasıfsız fabrika işçisi, enerji operatörü, muhasebe uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hayat Kimya İş Görüşmesi, İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hayat Kimya bünyesinde barındırmış olduğu Bingo, Test, Has, Molfix, Bebem, Molped, Joly, Evony, Papia, Familia, Teno ve Focus gibi 14 güçlü markanın sahibidir. Şirket yurtiçi ve yurtdışı üretim tesisleri içinde işçi alımı yapacağı bilinmektedir. Hayat Kimya bünyesinde çalışmak için yapmanız gereken, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu gerçekleştirmektir. Yapmış olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanı tarafından detaylı şekilde incelenecek, başvuru durumu uygun olan kişiler iş görüşmesi için davet edilecektir.

Hayat Kimya İş Başvurusu Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Hayat Kimya insan kaynakları iş ilanları ve iş görüşmesi detayları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

4 Comments

 1. Ayşe karpuz

  23 Mart 2020 at 18:55

  İş basvurusu

  Reply

 2. Fehime avcı

  19 Nisan 2021 at 15:46

  Paketleme etiketleme düzenleme

  Reply

 3. Suna Turan

  16 Haziran 2021 at 12:55

  Paketleme etkileme

  Reply

 4. Ömer ÖZDEMİR

  18 Haziran 2021 at 14:32

  Forklift operatörlüğü

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…