Ana Sayfa Özel Şirketler İnditex Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu

İnditex Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu

1,836
İnditex Türkiye iş ilanları

Inditex, 1985 yılında İspanya’da kurulan ve bünyesinde hazır giyim şirketlerini barındıran uluslararası moda topluluğu.  Firmanın temelleri 1975 yılında Amancio Ortega Gaona tarafından grubun ana firması Zara’nın açılışına dayanır. Zara’nın ardından çeşitli yaş grupları ve kesimlerdeki tüketicilere yönelik farklı markaların oluşturulmasının ardından bütün şirketleri bir çatı altında toplamak ve yönetmek için Inditex kuruldu. Inditex’in bünyesinde bulunan markalarının 2021 yılı itibarı ile dünya genelinde 6.393 mağazası ve 100.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirket bünyesinde dünyaca ünlü çok sayıda marka yer almaktadır. İnditex ülkemizde son yıllarda büyük bir atılım içerisine girmiş ve çok sayıda yeni mağaza açmıştır. 2021 yılında bu mağazalarına çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Yazımız devamında İnditex iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İnditex Türkiye İş İlanları 2021

İnditex Türkiye bünyesinde hizmet veren çok sayıda şirket yer almaktadır. Kurum bu şirketlerine 2021 yılında personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. İnditex iş ilanları içinde öğrencilerin, deneyimsiz, tecrübesiz personellerin, staj yapmak isteyenlerin iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aşağıda 2021 yılında bünyesine personel alımı gerçekleştireceği şirketler yer almaktadır.

 • Zara Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Pull&Bear Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Massimo Dutti Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Bershka Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Stradivarius Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Oysho Güncel İş İlanları İçin TIKLAYIN

Peki İnditex Türkiye bünyesinde yer alan bu şirketlere nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

İnditex Türkiye İş Başvurusu 2021

İnditex Türkiye olarak işe alım sürecinde kullanmış oldukları çeşitli araçlar bulunmaktadır. Şirket öncelikle ilanlarına başvuru yapan ve ön başvuru koşullarını taşıyan adayları mülakat aşamasından geçirmektedir. Akabinde de çeşitli yetenek ve yetkinlik bazlı testler uygulanır. Tüm bu süreci başarı ile tamamlayan adaylar İnditex Türkiye bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. Şirket ülkemiz için yayınladıkları iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlamayı tercih etmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine şirket bünyesine anında iş başvurusu yapabilir, açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. İnditex iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İnditex Türkiye İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/inditex-turkiye-is-ilanlari-c1952-p10450/”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

 1. Mahmut Yılmaz

  30 Eylül 2021 at 18:25

  Merhaba Sayın Yetkili
  Uzun dönem perakende çalışanıyım
  iş arayışı içindeyim

  Sizlerle çalışmayı çok arz ederim

  Saygılarımla
  Mahmut Yılmaz

  532 467 79 34

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…