Ana Sayfa Özel Şirketler Bershka İş İlanları ve İş Başvurusu

Bershka İş İlanları ve İş Başvurusu

Bershka çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Bershka insan kaynakları işe alım süreci, kariyer olanakları, iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu ve fazlası haberimiz devamında yer almaktadır.

Bershka iş ilanları

Bershka, İspanya merkezli hazır giyim ve aksesuar markası. Inditex bünyesinde 1998 yılı Nisan ayında hedef kitlesi gençler olarak hayata geçti. Bershka kendisini artan talebe odaklanan bir marka olarak tanımlamaktadır. Sadece 2 yıl içerisinde marka imajını 100 mağazada giderek kuvvetlendirmektedir. Markanın 18 yıl içinde bugün 70’den fazla ülkede 1000 mağazası bulunmakta ve satış rakamları grubun toplam gelirinin %9’unu oluşturmaktadır. Bershkanın toplam 455,000 metre karelik satış alanı mevcuttur. Bershka insan kaynakları departmanı 2021 yılında da çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çok sayıda yeni mağaza açacaklarını belirtmiştir. Bershka bu kapsamda da yeni açacak olduğu mağazalarına ve mevcut mağazalarına çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında Bershka iş ilanları, işe alım süreci ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Bershka Personel Eleman Alımı 2021

Bershkanın hedef kitlesi müzik, sosyal medya ve yeni teknolojilerle ilgili son trendleri takip eden maceraperest genç insanlardır. Bershka, Türkiye’de son senelerde oldukça büyük bir atılım içerisine girmiş ve çok sayıda alışveriş merkezinde mağazasını açmıştır. Bershka 2021 yılı içinde de yeni yatırımlarına devam edeceğini açıklamıştır. Bershka bu kapsamda da çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Bershka İş İlanları 2021

Bershka iş ilanları içinde depo sorumlusu, satış danışmanı, kasiyer, vitrin dekoratörü, mağaza yöneticisi, reyon sorumlusu, mağaza satış danışmanı ve kasiyer, şef kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alım yapacaktır. Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar bu ilanlara anında iş başvurusu yapabileceklerdir. İlanlarda lise, ön lisans, üniversite, ilköğretim ve yüksek lisans mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller yarı zamanlı / part time ve tam zamanlı olarak işe alınacaklardır. Ayrıca ilanlarda öğrencilere yönelik de alımların olduğu gözlenmektedir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Bershka İş Başvurusu 2021

İşe alım sürecinde kullanmış olduğu pek çok araç bulunmaktadır. Öncelikli olarak tüm pozisyonlar için yetkinlik bazlı mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Mülakat sürecinden başarı ile ayrılan adaylara daha sonra yetenek ve yetkinlik testleri uygulanmaktadır. Tüm bu aşamalardan geçen adaylar bir Bershka çalışanı olmaya hak kazanmaktadır. Bershka iş ilanları için çeşitli kariyer portallarını kullanmayı tercih eden şirketlerden bir tanesidir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile anında açık pozisyonları görebilir ve bunlara başvuru yapabilirsiniz.

Bershka İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

DİĞER BERSHKA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, bershka konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan bershka duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…