Ana Sayfa Şehirler Isparta Isparta Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Isparta Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Isparta Belediyesi eski hükümlü işçi alımı yapacak. Isparta Belediyesi işçi alımı iş ilanı hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru sırasında istenilen belgeler ve diğer ilan detayları haberimiz devamındadır.

Eski hükümlü, sabıkalı

Isparta Belediyesi yayınladığı ilan ile eski hükümlü işçi alımı yapacağını açıkladı. Isparta Belediyesi eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında greyder operatörü alımı yapacaktır.  Adaylar ilana 6 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir.  Isparta Belediyesi eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Isparta Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.

BAŞVURU YAPACAKLARDA; 1.Greyder Operatörü sertifikasına sahip olmak, 2. Dozer Operatörü sertifikasına sahip olmak, 3. Ekskavatör Operatörü sertifikasına sahip olmak, . 4-B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Başvuru yapan Adayların, belirtilen Belge ve Sertifikaları Isparta Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Birimine 10.02.2017 tarih saat 15:00′ a kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Isparta Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu 14.02.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : Isparta Belediye Başkanlığı KUTLUBEY MAH. 113 CAD. NO: 38
32350 ISPARTA MERKEZ
ISPARTA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ATABEY, EĞİRDİR, GELENDOST, ISPARTA MERKEZ, KEÇİBORLU, SENİRKENT, SÜTÇÜLER, ŞARKİKARAAĞAÇ, ULUBORLU, YALVAÇ, AKSU, GÖNEN/ISPARTA, YENİŞARBADEMLİ

Isparta Belediyesi eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

ISPARTA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Isparta için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Isparta için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye’de son zamanlarda sağlık alanında yapılan yatırımların en önemlilerinden bir…