Ana Sayfa Şehirler Kars Kars Şeker Fabrikası İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Kars Şeker Fabrikası İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Kars Şeker Fabrikası işçi alımı ilanı yayınladı. Kars Şeker Fabrikası ilköğretim mezunu işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru sırasında istenilen belgeler, son başvuru tarihi ve müracaat tarihleri ile kura çekimi hakkında bilgi.

Kars Şeker Fabrikası

Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesinde bulunan Kars Şeker Fabrikası yayınlamış olduğu ilan ile eski hükümlü işçi alımı yapacağını açıkladı. Kars Şeker Fabrikası işçi alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 8 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Kars Şeker Fabrikası İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.  Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Kars Şeker Fabrikasında kamyon şoförü olarak çalışacak mevsimlik işçi eski hükümlü alınacaktır. Başvuru yapacak adayların; TC Vatandaşı olmaları, kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımaları, eski hükümlü olmaları ve ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kamyon Şoförü1

Çalışma Adresi : — ERZURUM YOLU ÜZERİ KARS –/– 36360 KARS MERKEZ

İlana başvuru yapacak adaylar için Kars Şeker Fabrikası toplantı salonunda 16 Mart 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Kars Şeker Fabrikası işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 5
    Shares

KARS İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kars için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kars için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KARS ŞEKER FABRİKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kars şeker fabrikası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kars şeker fabrikası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir