Ana Sayfa Şehirler Düzce Kaynaşlı Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

Kaynaşlı Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

89
Personel alimi

Düzce ilimizde bulunan Kaynaşlı Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kaynaşlı Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında beko loder ( kazıcı – yükleyici ) operatörü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 2 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kaynaşlı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Not : İlana başvuruda bulunacak adayların Beko loder operatörü sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir.

  • Çalışma Adresi : KÜLTÜR CADDESİ MERKEZ MAH. / 81900 KAYNAŞLI
  • İletişim : 380 544 2010 ( Yazı işleri personeli )

İlana başvuruda bulunan adaylar için Kaynaşlı Belediye Başkanlığında 4 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Kaynaşlı Belediyesi tarafından yapılan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ülkemizin 81. ili olan Düzce’de bulunan Düzce Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözl…