Ana Sayfa Şehirler Erzurum Pazaryolu Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Pazaryolu Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

89
Personel

Erzurum ilimizde bulunan Pazaryolu Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Pazaryolu Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında en az 5 sene deneyimli kamyon şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 2 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Pazaryolu Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Pazaryolu Belediyesi 1 adet daimi işçi statüsünde çalıştırılacak ve istenen eğitim düzeyi ilköğretim – lise düzeyinde olmak üzere, kamyon şoförü alımı gerçekleştirilecektir. İstihdam edilecek kişiler noter kurası ile belirlenecektir. İstenilen belgelerin aslı veya onaylı örnekleri  10 Ocak 2017 saat 17:00’ye kadar oluşturulan komisyona teslim edilmelidir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir.

Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • En az bir yıllık MEB onaylı ağır vasıta ileri sürüş teknikleri belgesi sahibi olmak.
  • Herhangi bir özel veya kamu kuruluşlarında 5 yıl çalışmış olduğunu SGK hizmet dökümü ile belgelemek.
  • SRC 5 ve psikoteknik belgesine sahip olmak

Çalışma Adresi : ANKARA CADDESİ 21 HAZİRAN MAHALLESİ NO 10 25930 PAZARYOLU

İletişim : 04424812121

Kura çekimi 17 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00’da Pazaryolu Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacaktır. Bu yazımızda Pazaryolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek kamyon şoförü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…