Ana Sayfa Kamu Kurumları KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !

KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !

14
KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !

Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapacak.

KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !

Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre KOSGEB bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !
KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Yapacak !

KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Başvuru Şartları

  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.
  • Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak.
  • Team Foundation Server (TFS), Git, Subversion(SVN) gibi konfigürasyon/değişiklik kod yönetim sistemlerinden en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak,
  • Microsoft Certified Solutions Developer(MCSD) sertifikasına sahip olmak.
  • Geniş ölçekli çok katmanlı (web tabanlı) uygulama geliştirme, Windows Servisleri ve Web Servisleri (SOAP, WCF, REST, XML, XSLT, XSD) konularında uygulama geliştirmiş olmak.

KOSGEB Bilişim Personeli Alımı Başvuru Adresi Ve Başvuru Tarihi

KOSGEB bilişim personeli alımı için başvurular 28 Şubat 2022 tarihinde başlamış olup 25 Mart 2022 tarihinde başvurular sona erecektir. Başvurular linkteki adres üzerinden yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…