Ana Sayfa Şehirler Malatya Malatya Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Malatya Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

140
Garson

Malatya Öğretmenevi yayınlamış olduğu iş ilanı ile garson yani servis elemanı alımı yapacağını açıkladı. Adayların en az 1 senelik deneyimlerinin olması ve bunu belgelendirebilmeleri gerekmektedir. İlana en az ilköğretim mezunu adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylar ilana 3 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Malatya Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2017

Başvuru yapacak olan adayların dikkatine; daha önce kamu ve kurumlarına ait konaklama ve sosyal tesislerde en az 1 sene garson ve servis elemanı olarak çalışmış ve çalıştığını Hizmet Dökümü ile belgelendirebilen adayların başvuruları kabul edilecektir. Belgesi olmayanların başvuru değerlendirilmeyecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan öncede talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkartılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listeye dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinde öncelik belge tarihine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Kura tarihi 13.03.2017 tarihinde saat 13- 14 arasında yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı) (Şef Garson) 1

Çalışma Adresi : İNÖNÜ CAD. ÖĞRETMENEVİ MÜD. / 44200 MALATYA MERKEZ

İlan kapsamında 2 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Malatya Öğretmenevi işçi alımı, garson alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Malatya Sonsöz Gazetesi Güncel İş İlanları

Son dönemde Türkiye genelinde yaşanan ekonomik durgunluktan Malatya ilimizde nasibi almış …