Ana Sayfa Şehirler Aksaray Bağlıkaya Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Bağlıkaya Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Bağlıkaya Belediyesi işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Bağlıkaya Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri gibi detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Aksaray ilimizde yer alan Bağlıkaya Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bağlıkaya Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında filit işçisi alımı yani haşere ilaçlama işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Talebe başvuru yapacak adaylar 2 Mart 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirmelidirler. Bağlıkaya Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihi, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Bağlıkaya Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Başvuru yapacak adayların, başvuru sırasında istenen nitelik ve özel şartlara ilişkin belgelere sahip olmak ve istenildiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSSP3) sonuçları geçerlidir. Adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Sağlık Bakanlığı Onaylı Biyosidal Ürün Uygulayıcı Belgesi ve MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Filit İşçisi (Haşere İlaçlama)

Çalışma Adresi : BOĞAZİÇİ 2/ 68200 AKSARAY MERKEZ

İlan kapsamında 1 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Bağlıkaya Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 2
    Shares

AKSARAY İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Aksaray için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Aksaray için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER BAĞLIKAYA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, bağlıkaya belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan bağlıkaya belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir