Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Erdek Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Erdek Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı yapacak. Erdek Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru sırasında istenilen belgeler ile mülakat sınavı hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.

İlkokul Mezunu

Balıkesir ilimizde yer alan Erdek Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını belirti. Erdek Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında tekniker ve teknisyen alımı yapacak. İlan kapsamında 3 personel işe alınacaktır. Adaylar ilana 28 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve ilan hakkında daha detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Erdek Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 3 (üç) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup ; Sözlü sınav tarihi: 02/03/2017 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz İnternet sitesinde (http://www.erdek-bld.gov.tr) yayınlanacaktır.

ÜNVANIADETİSINIFIEĞİTİM DURUMU
TEKNİKER1THMeslek yüksekokulu Et Endüstrisi Bölümü
TEKNİKER1THRadyo ve TV Programcılığı Bölümü (Ön lisans)
TEKNİSYEN1THMeslek Lisesi Elektrik Bölümü

Başvuru Şartları Nelerdir?

Sınav İçin Başvuru Şartları :

 1. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar
 2. Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 4. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 5. Türkiye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

Başvuru Sekli :

Adayların 21/02/2017-28/02/2017 tarihleri arasında saat 17:00’e kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler :

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan tepjn edilecektir.)
 • Sağlık Raporu(Devlet Hastanelerinden Alınacak Heyet Raporu)
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge
 • Adli Sicil Belgesi

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi:02/03/2017 Saat :14:00 Yer :Erdek Belediyesi Meclis Salonu

Erdek Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan diğer ilanlara Erdek Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


BALIKESİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Balıkesir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Balıkesir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ERDEK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, erdek belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan erdek belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir