Ana Sayfa Özel Şirketler Mango İş İlanları ve İş Başvurusu

Mango İş İlanları ve İş Başvurusu

874
Mango iş ilanları

Punto Fa, S.L., veya MANGO, İspanya’da kurulmuş olan ve ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan şirkettir. İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır. Mango kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini devamlı olarak sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Mango yeni açacağı mağazalarına ve mevcut şubelerine ise her sene ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Mango tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile bunlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı iş başvurusu bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Mango Personel Eleman Alımı 2021

Mango kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümeyi başarmıştır. Tüm dünyada 2.500’ü aşkın mango mağazası bulunmaktadır. Ülkemiz için ise Mango özel bir önem arz etmektedir. Çünkü Türkiye, Mango’nun en çok satış yaptığı 3. Ülke konumundadır. Mango bu başarısının devamı adına çalışmalarına ve yatırımlarına ise tüm gücüyle devam etmektedir. Mango bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Mango Güncel İş İlanları 2021

Mango tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; satış danışmanı, depo personeli, kasa personeli, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, vitrin dekoratörü gibi part time ve full time çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Tüm bu ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir. Ayrıca Mango çok sayıda engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve bay bayan stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu açık iş pozisyonları için iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Mango İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Mango tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu kullanabilirsiniz. Buraya girmenizin ardından “İş Olanakları” sayfasına tıklamalı ve açılan sayfada açık pozisyonları görmektesiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve ön başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakat aşaması için kendilerine en yakın mağazaya çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Mango bünyesinde çalışma olanağı elde etmektedirler. Bu yazımızda Mango iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mango İş Başvuru Formu 2021 Doldurmak İçin [link url=”https://shop.mango.com/iframe.faces?ts=1509831454513&state=she_052_TR”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Özlem Kartal

    15 Haziran 2020 at 00:41

    Merhaba ben el sanatları usta öğretici olarak el örgüsü çanta ayrıca tel kırma abiye çantalar yapıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…