Ana Sayfa Özel Şirketler Mektebim Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

Mektebim Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

401
Mektebim Okulları iş ilanları

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. Mektebim Okulları, üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Kurulduğundan bu yana çok sayıda ilimizde faaliyete geçen Mektebim Okulları büyümeye tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda yeni açılan şubelerine ve mevcut şubelerine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında Mektebim Okulları tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Mektebim Okulları Öğretmen, Personel Alımı 2021

Mektebim Okulları; Atatürk İlkelerini ve bilimsel düşünceyi benimsemiş, yaratıcı, yeniliklere ve değişimlere açık, dinamik, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen insan kaynağını istihdam etmeyi, istihdam ettiği bu kaynağın kalıcılığını ve verimliliğini sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda tüm hızıyla çalışmalarına devam eden Mektebim Okulları bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.

Mektebim Okulları İş İlanları 2021

Mektebim Okulları tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; rehber öğretmen, İngilizce öğretmeni, okul müdürü, temizlik işçisi, mimar, mühendis, İspanyolca öğretmeni, matematik öğretmeni, Türkçe öğretmeni, güvenlik görevlisi, sınıf öğretmeni, anaokulu öğretmeni gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Mektebim Okulları İş Başvurusu 2021

Mektebim Okulları her sene ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu alımlar için başvurularınızı yazımız devamında vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde girmelisiniz. Akabinde size uygun kadro ve pozisyon oluşması durumunda insan kaynakları departmanı tarafından çağrılırsınız. Burada tarafınıza çalışma olanakları, maaş ve sosyal olanaklar hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılır. Hali hazırda; Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Konya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat, Şırnak ve Yalova gibi illerimizde kurumun şubesi bulunmaktadır. Bu yazımızda Mektebim Okulları iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mektebim Okulları İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.mektebimokullari.com/ik”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Pinar

  15 Haziran 2018 at 21:52

  Iyi gunler ..Elazig okullarinda kac tane edebiyat ogretmeni alimi olacaktir?

  Reply

 2. Muhsine

  27 Eylül 2018 at 12:59

  Afyonkarahisar ikamet edıyorum.2 yıllık moda tasarım önlisans mezunuyum şu anda açık öğretim iş sağlığı ve güvenliği 2.sınıf öğrencısıyım.Bılgısayarl yapılacak işleri,kayıt işlemleri,veli yönlendirme,telefon görüşmesi yapabilirim.İş deneyım vardır. İkili ilişkilerim çok ıyı,aktif,sorumluluk alabılen birisiyim.Teşekkür ederim umarım ilgilenırsınız

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…