Ana Sayfa Özel Şirketler Yemeksepeti Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Yemeksepeti Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

2,069
Yemek Sepeti

Türkiye’de online yemek siparişi alanında öncü ve lider şirketlerinden bir tanesi olan yemeksepeti sitesi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok ülkede hizmet vermektedir. Kurumsal faaliyetlerin ve hizmetlerin yerinde ve zamanında gerçekleşmesi adına yıl içerisinde yeni iş ilanları yayımlanmaya devam etmekte. Şirket tarafından yapılan açıklamada çok sayıda tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı ve eleman alımları yapılacak. Yeni açıklanan personel alım ilanları detayları şu şekilde;

Yemek Sepeti Yurt İçi, Yurt Dışı Personel, Eleman Alımı 2021

Yemeksepeti şirket olarak ürün yönetimi ve iş geliştirme, restoran ilişkileri, satış pazarlama, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması, bilgi teknolojileri, yazılım geliştirme, insan kaynakları ve organizasyonel gelişim, yardımcı hizmetler (temizlik, güvenlik), muhasebe ve idari işler (yönetici personel), müşteri hizmetleri (çağrı merkezi personeli) ve operasyon alanlarında (kurye vb.) çeşitli kariyer olanakları olduğu gibi yurtdışı yatırımlar sayesinde uluslararası deneyim ve iş fırsatları da yakalamak mümkündür.

Yemek Sepeti Güncel İş İlanları 2021

YemekSepeti yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok şehirde online olarak hizmet vermektedir. Kurum tarafından yayımlanmış olan iş ilanları arasında reklam Satış personeli, satın alma asistanı, engelli personel alımı, finans stajyeri, business developmer, İstanbul’un farklı noktalarında görevlendirilmek üzere motor kurye, mobil yazılım test uzmanı, analitycs specialist, android developer, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, satış destek uzmanı, il yöneticileri, part time personeller, çağrı merkezi yönetici, menü içerik destek uzmanı, arayüz geliştirme uzmanı, depo görevlisi, mağaza müdür ve yardımcıları, CRM yöneticisi, idari işler sorumlusu, finansal raporlama, iş geliştirme uzmanı, kiralama uzmanı, operasyon destek uzmanı, kurye süpervizörü pozisyonlarında personeller alınacak. Yayımlanmış olan iş pozisyonları için deneyimli, deneyimsiz ve farklı eğitim seviyelerinde personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Yemek Sepeti İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yemeksepeti Türkiye dışında Kıbrıs, Katar, Umman, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Yunanistan ve Suudi Arabistanda hizmet vermeye devam etmektedir.. Türkiye genelindeki faaliyetleri için her yıl daha fazla personel sayısına ihtiyaç duyulmaktadır. Yayımlanmış olan iş ilanlarına başvurular kariyer portalı üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden son başvuru tarihine kadar yayımlanmış olan güncel iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yemek Sepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…