Ana Sayfa Şehirler Edirne Meriç Belediyesi Şoför Alımı Yapacağını Açıkladı

Meriç Belediyesi Şoför Alımı Yapacağını Açıkladı

65
Makam Şoförü

Edirne ilinde bulunan Meriç Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile şoför alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Meriç Belediyesi şoför alımı ilanı kapsamında 3 kişiyi istihdam edecektir. Meriç Belediyesi tarafından yayınlanmış olan ilanda adaylardan en az ilköğretim mezunu olmaları ve yine en az 1 sene deneyimlerinin bulunmaları talep edilmektedir. Adaylar ilana 1 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları ve başvuru formu ve başvuru için gerekli belgeler haberimizin devamında yer almaktadır.

Meriç Belediyesi Şoför Alımı İlanı 2016

Adaylardan SRC-2 Belgesi, ve Pıskoteknik Belgesi talep edilmektedir. İstenen belgeler kuradan önce Meriç Belediye Başkanlığına teslim edilecektir. Adaylar ilana başvurularını yine bizzat Meriç Belediyesi başkanlığına giderek gerçekleştireceklerdir. Adayların E sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. İşe alınacak işçilere asgari ücret ödenecektir.

Bu yazımızda Meriç Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan şoför alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Çalışma Adresi : BELEDİYE BAŞK. BİNASI B.DOĞANCA MAH. / MERİÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trakya Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Trakya Üniversite Hastanesi ; 1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak “Edirne Tı…