Ana Sayfa Şehirler Giresun Yavuzkemal Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Yavuzkemal Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

98
Mühendis

Giresun ilimizde yer alan Yavuzkemal Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yavuzkemal Belediyesi sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında 1  adet lisans mezunu mühendis alımı yapacaktır. Adaylar ilana 1 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Yavuzkemal Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yavuzkemal Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda; sınıfı, unvanı, derecesi, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,
 • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,
 • Giresun İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,
 • Mesleğinde deneyimi olması,
 • Adayların en az 4 yıllık Harita Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olmak,
 • NET-CAD Kamu Yol Kamulaştırma Projelendirme programı sertifikasına sahip olmak

Yavuzkemal Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılacak?

Başvurular 01/12/2016 Perşembe günü saat 16.00′ a kadar Yavuzkemal Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik Posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat edebilirler. Sözlü mülakat sınavı 6 Aralık 2016 tarihinde saat 10:30’da yapılacaktır. Adaylardan talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi
 • Sağlık raporu
 • Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Yerleşim yeri belgesi

Giresun ilimizde bulunan Yavuzkemal Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanına dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Giresun ilimizde bulunan Tirebolu Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekl…