Ana Sayfa Şehirler Tokat Ataköy Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Ataköy Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

71
İşçi alımı

Tokat ilinde yer alan Ataköy Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı. Ataköy Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yangın ilk müdahale işçisi alımı, kalorifer ateşçisi alımı, tıbbi atık toplama ve taşıma kamyon şoförü, beko loder ( kazıyıcı – yükleyici ) operatörü alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 7 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Ataköy Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Ataköy Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kendilerine yapılan tebligata rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılacaktır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Yangın İlk Müdahale İşçisi Alımı : Belediyemizde itfaiye işlerinde çalıştırılacak itfaiye eğitimi almış belgesi olan deneyimli , asgari ücret karşılığı çalışacak yangın ilk müdahale işçisi alımı yapılacaktır. İlan kapsamında en az ilköğretim mezunu 1 işçi istihdam edilecektir.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) İşçisi Alımı : Belediyemizde hizmet binasında kalorifer yakacak ateşçi belgesi ayrıca itfaiye personellerine yardımcı olacak itfaiye eğitimi almış belgeli, asgari ücret karşılığı çalışacak, en az ilköğretim mezunu 1 işçi alımı yapılacaktır.

Tıbbi Atık Toplama ve Taşıma Kamyon Şoförü Alımı :  Belediyemizde Tıbbi atıkların toplanması ve taşınması için E sürücü belgeli kamyon şoförü mesleğinde olan , asgari ücret karşılığı çalışacak, ilköğretim mezunu 1 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı : Belediyemizde Beko Loder (Kazıyıcı Yükleyici)iş makinesinde çalıştırılmak üzere deneyimli , asgari ücret karşılığı çalışacak, en az ilköğretim mezunu 1 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İlana iş başvurusu yapan adaylar için 14 Aralık 2016 tarihinde saat 13:00 ile 14:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Ataköy Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…