Ana Sayfa Şehirler Samsun Ondokuz Mayıs Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Ondokuz Mayıs Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

110
Makam Şoförü

Samsun ilimizde bulunan Ondokuz Mayıs Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Ondokuz Mayıs Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı ve motor yenileştirmecisi alımı yapılacaktır.  Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.  İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar 14 Aralık 2016 mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Ondokuz Mayıs Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ondokuz Mayıs Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Noter tarafından kura çekimi 20.12.2016 tarihinde saat 10:00’de 19 Mayıs Belediyesi Fen İşleri Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir.Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kuruma şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir.

Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Talebe başvuran adaylarda Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

Çalışma Adresi : 19 MAYIS BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ / 19 MAYIS
55420 SAMSUN MERKEZ

Samsun ilimizde yer alan Ondokuz Mayıs Belediyesi kamyon şoförü alımı ve motor yenileştirmecisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsun Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Son yıllarda sağlık alanında yatırımlara hız verilmiş durumda. Özellikle şehir hastaneleri…