Ana Sayfa Özel Şirketler Peak Games İş İlanları ve İş Başvurusu

Peak Games İş İlanları ve İş Başvurusu

1,745
Peak Games

Peak Games Nedir, Kimin, Kurucusu  Kimdir?

Peak Games İstanbul ilimizde mobil teknolojiler alanında 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Birçok kişi tarafından merak edilen Peak Games Kimin soruna değinecek olursak; şirket ekip olarak yönetilsede kurucusu ve CEO’su Sidar Şahin isimli kişidir. Özellikle mobil oyun alanında göstermiş oldukları başarı ile tanınmakta olan şirket, çeşitli birimlerinde görevlendirmek adına personel alımı ve eleman alımı yapmaktadır. Peak Games insan kaynakları tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, iş başvurusu detaylarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Peak Games İş İlanları 2021

Peak Games şirketi tarafından yayınlanan aranılan ve ihtiyaç duyulan personel iş ilanları arasında; mobil yazılımcı, 3D tasarımcı, müşteri temsilcisi, customer experience specialist, software engineer, senior big data platform engineer, Office manager, UI designer, product specialist, yazılımcı, bilgisayar programcısı, research engineer, finance director, senior illüstratör, senior data analyst, HR specialist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Peak Games İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Peak Games şirketi bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını birden çok alternatif site üzerinden gerçekleştirebilirler. Kariyer siteleri üzerinden ve ayrıca şirketin kendi internet sitesi üzerinden yayımlanmış ilanlara göz atabilir iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonlarını, bunlara ait iş başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini görebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular direkt olarak firmanın insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Özgeçmişinizi ingilizce olarak hazırlamanızın işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız.

Peak Games Nerede, Adres Neresi?

Peak şirketinin istanbul ilimizde kurulduğunu daha önce belirtmiştik. Şirketin merkez ofiside bu şehrimizde yer almakta. Şirket çalışanları merkez birimlerinde görev aldıkları gibi offline olarak evlerindende çalışmakta. Şirket profili ve detaylı bilgileri peak’ın resmi internet sitesi üzerinden ulabilirsiniz.

Peak Games Maaş ve Ücretler Nedir?

Peak Games şirket bünyesinde görev yapan personeller sabit ücret, sosyal haklar ve proje bazlı maaş almaktalar. Bilişim sektöründeki ücretler göz önüne alındığında firma çalışanlarının aldıkları maaş en düşük 5 Bin seviyelerinde yer almakta. Personellerin yaptıkları iş ve bulundukları pozisyonlara göre bu ücretler artmaktadır. Ayrıca firma çalışanlarına sağlık sigortası, yemek ve ulaşım gibi ek imkanlarda sunmaktalar.

Peak Games İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Peak Games İnsan Kaynakları iş ilanları için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…