Ana Sayfa Özel Şirketler Penti İş İlanları ve İş Başvurusu

Penti İş İlanları ve İş Başvurusu

2,254
Penti iş ilanları

Penti markasının kuruluşu 1950’li yıllara dayanmaktadır. Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulmuş olan iki ayrı şirket daha sonra birleştirildi. 1980’li yıllarda ise şirketin adı Penti olarak değiştirildi. Yıllar içerisinde büyümesine ara vermeden devam eden Penti günümüzde 60’ı aşkın ilimizde 300’ü aşkın mağazaya sahiptir. Penti aynı zamanda yurt dışında da 30’u aşkın ülkede hizmet vermektedir. Penti Avrupa’nın en büyük 3 üretici firmasından bir tanesidir. Penti büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya devam etmektedir. Bu şubelerine yani mağazalarına ve mevcut mağazalarına ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Penti üretimlerini Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde yer alan fabrikasında gerçekleştirmektedir. Penti tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile bu ilanlar ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Penti Personel Eleman Alımı 2021

Penti mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara özel iç giyim, çorap, ev giyimi, aksesuar, plaj ürünleri gibi çeşitli ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Penti bu mağazalarına yenilerini ekleyerek ve satış hacmini genişleterek sadece ülkemizin değil aynı zamanda Avrupa’nın en büyüğü olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Penti bu kapsamda kendisini hedeflerine taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır.

Penti Güncel İş İlanları 2021

Penti tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; depo görevlisi, satış danışmanı, part time satış danışmanı, mağaza sorumlusu, bölge müdürü, kasiyer, mağaza müdürü, dönemsel satış danışmanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapıldığı görülmektedir. Penti bünyesindeki açık iş pozisyonlarına part time yani yarı zamanlı olarak da başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede okulunuz varsa eğitiminize devam edebilir ya da başka bir işte çalışıyorsanız ek iş olarak sürdürebilirsiniz. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Penti İş Başvurusu 2021

Penti tarafından yayınlanan iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlara aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun haricinde de [email protected] mail adresine öz geçmişinizi ileterek iş başvurusu yapma şansınız bulunmaktadır. İki durumda da yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve akabinde başvurunuz olumlu sonuçlanırsa iş görüşmesi için çağrılırsınız. Burada tarafınıza çalışma olanakları, maaş ve sosyal olanaklar hakkında bilgilendirmeler yapılır. Şayet bu süreci de olumlu olarak atlatmanız durumunda Penti bünyesinde çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Penti işe alım süreci bu şekilde işlemektedir. Bu yazımızda Penti iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Penti İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.penti.com/kurumsal_insan_kaynaklari.html”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Emine usluca

  30 Mayıs 2020 at 01:26

  Acil işe ihtiyacım var

  Reply

 2. şenay

  25 Kasım 2020 at 16:04

  tekirdağda oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…