Ana Sayfa Şehirler İstanbul Perpa Ticaret Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu

Perpa Ticaret Merkezi İş İlanları ve İş Başvurusu

247
Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Ticaret Merkezi; İstanbul ilimizde yer alan eski adıyla Perşembe Pazarı olarak bilinen bölge boşaltılarak o bölgede bulunan esnaf ve tüccarların sorunlarına çözüm bulmak ve bir merkezde toplamak amacıyla kurulan modern bir iş merkezidir. Konumu, Büyüklüğü, Ekonomik işlevi açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Bünyesinde her meslek kolundan esnafı barındırmaktadır. Ticaret Merkezine iş başvurusunda bulunmak ve çalışmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde, Elektrik-elektronik, aydınlatma, hırdavat ve makine gibi sektörel bazda yüzlerce değişik firma faaliyet göstermektedir. Toplamda 4750 iş yerinden oluşan ticaret merkezinde 25.000 civarında personel çalışmaktadır. Perpa Ticaret Merkezinde faaliyette bulunan firmalar çok sayıda personele ihtiyaç duymakta ve düzenli olarak iş ilanları yayınlamaktadırlar.

Perpa Ticaret Merkezi Güncel İş İlanları 2021

Perpa Ticaret Merkezi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, temizlik personeli alımı, sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, depo elemanı alımı, muhasebe elemanı alımı, teknik destek elemanı, ofisboy, elektirik ustası,  satış elemanları, sevkiyat personeli, mühendis, şoför alımı, pazarlama elemanı, yemek yapacak personel, ürün tanıtım elemanı, bayan asistan, çağrı merkezi personeli, grafiker, web tasarım uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Perpa Ticaret Merkezi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Perpa Ticaret Merkezine iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz gereken iki alternatif yol mevcut. Bunlardan birincisi önceden hazırlamış olduğunuz cv’nizi ( özgeçmiş ) ticaret merkezi bünyesindeki çalışmak istediğiniz firmalara bırakmanızdır. Yapmış olduğunuz iş başvuruları firma tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu uygun bulunan adaylar firma tarafından iş görüşmesine çağrılmaktadır. Başvurunuzu direkt olarak firmalar üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. İkinci alternatif başvuru yolu ise aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile yapılan iş başvurularıdır. Perpa Ticaret Merkezinde bulunan firmalar tarafından yayınlanmış güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve direkt olarak firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN!

Bu yazımızda sizlere Perpa Ticaret Merkezi İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…