Ana Sayfa Özel Şirketler ATV Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

ATV Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

890
Atv Kanalı

Atv Kanalı Personel Eleman Alımı 2021

Atv Kanalı; 1993 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlayan özel bir tv kanalıdır. Atv adı (Aktuel Televizyon) kelimelerinin kısaltışmış şeklinden gelmektedir. Türkiye’nin en popüler tv kanalları arasında yer almakta olan Atv Turkuaz Medya grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanal bünyesinde görevlendilmek üzere yurt içi ve yurt dışı bir çok birim için personel alımı yapılmaktadır. Atv kanalı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

ATV Kanalı Güncel İş İlanları 2021

Atv kanalı tarafından yurtiçi ve yurtdışı operasyon birimlerinde görevlendirilmek üzere yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektronik teknisyeni, baskı ustası, özel güvenlik görevlisi, güvenlik elemanı, temizlik görevlisi, interaktif medya editörü, spiker, kameraman, stajyer, avukat, muhabir, iş geliştirme uzmanı, farklı dillerde haber editörleri, sistem analisti, yazılım geliştirme uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite (lisans) mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ATV Kanalına İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Atv kanalında çalışmak ve medya sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilmektedirler. Atv personel alımlarını özel kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Başvuru linkinden siteye üye olarak oluşturacağınız özgeçmişiniz vasıtası ile kanal tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Atv kanalı insan kaynakları tarafından detaylı bir şekilde incelenecek olan başvurunuz sonrasında uygun görülen adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Başvurduğu pozisyon ile ilgili alım olmaması durumunda ise adayların özgeçmişleri kurum tarafından sonradan uygun pozisyon oluşması sonucunda değerlendirilmek için kayıt altında tutulmaktadır. Bu yazımızda ATV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz.

Atv Kanalında Çalışmak ve İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Atv Kanal Binası Nerede. Hangi Şehirde?

One Comment

  1. taliye ilyas

    19 Mart 2021 at 13:19

    iş arıyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…