Ana Sayfa Özel Şirketler Petlas İş İlanları ve İş Başvurusu

Petlas İş İlanları ve İş Başvurusu

Petlas çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Petlas insan kaynakları iş ilanları, açık iş pozisyonları, iş imkanları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu doldurma bağlantısı, iş başvurusu nasıl nereden yapılır hakkında detaylı bilgiler.

Petlas iş ilanları

Petlas, 1976 yılında Petrokimya Holding bünyesinde motorlu taşıt lastikleri amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Faaliyetlerini Kırşehir ilimizde bulunan fabrikasında yürütmektedir. 1997 yılında özelleştirme idaresi tarafından Kombassan Holdinge satilmistir.2005 yılında Abdulkadir Özcan AŞ tarafından satın alınmıştır. Otomobil, 4×4, ticari araç, zirai araç, iş makinaları ve yol dışı iş makinaları, askeri araç ve askeri uçaklar için lastik üreten firma, Petlas markasının yanı sıra Starmaxx Harvester Milestone yan markasıyla da üretim yapmaktadır. Petlas büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Petlas tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Petlas İş İlanları 2018

Türk sermaye kuruluşlarından bir tanesi olan Petlas, günümüzde lastik sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Çatısı altında binlerce vatandaşımıza çalışma imkanı sunan Petlas, bu çalışanlara ek olarak 2018 yılında çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını belirtmiştir.

Petlas tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; üretim işçisi, bordro ve özlük işleri uzmanı, bilgisayar mühendisi, satın alma yöneticisi, iş güvenliği uzmanı, tır şoförü, ar-ge kimya mühendisi, bakım onarım teknikeri / teknisyeni, kimyager, makine mühendisi, kalite güvence müdürü, hiyap operatörü, depo sevkiyat şoförü, akü üretim işçisi gibi bay ve bayan adaylar için sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara deneyimli, deneyimsiz personeller, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Ayrıca Petlas çok sayıda engelli işçi alımı ve eski hükümlü personel alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Petlas İş Başvurusu 2018

Petlas işe alacak olduğu personeller için çeşitli kariyer portallarında iş ilanları yayınladığı gibi kendi bünyesinde de öz geçmiş havuzu oluşturmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde Petlas bünyesine kolaylıkla CV’nizi bırakabilmeniz mümkündür. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye tabi tutulacaktır. Akabinde başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar ve bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Petlas bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Petlas iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Petlas İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

DİĞER PETLAS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, petlas konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan petlas duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

One Comment

  1. tahir zengin

    12 Aralık 2017 at 13:25

    Selamun aleykum iyi gunler bnmde kavgadan bi sabıkam var bni almadılar petlasa ama yanımda sabıkalı olanlarda vardı bu ayrım bn sizinle calısmak istiyorum yuzunuzude kara cıkarmayacagım geri donus yaparsanız cok sevinirim iyi gunler numaram 05531517182

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir