Ana Sayfa Özel Şirketler Polimeks Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Polimeks Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

90
Polimeks

Polimeks; Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından kurulmuş olan sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük müteahhitlik firmalarından bir tanesidir. 1995 yılında kurulmuş olan firma, mimari, mühendislik ve kurumsal yönetimdeki yetenekleri ile doğru ve nitelikli projeler üstlenmektedir. Polimeks; Türkmenistan, Çin, Suudi Arabistan, Katar ve ülkemizde projeler üstlenmektedir. Şirket portföyünün yüzde 95’lik bölümü Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşmaktadır. Polimeks bünyesine yurt dışı veya yurt içinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Polimeks tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Polimeks Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Yazımızın sonunda Polimeks firması iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacak olan cv’niz ve başvurunuz hakkındaki olumlu veya olumsuz geri dönüş en kısa süre cevaplanacaktır. Polimeks firması yetkilileri tarafından yakın zamanda faaliyete geçecek olan türkiyenin farklı illerinde açacağı yeni tesislerde istihdam edilmek üzere çok sayıda işçi alımı, personel alımı, kadrolu eleman alımı , üretim elemanı , paketleme elemanı , sevkiyat elemanı alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıca firma bünyesinde çalışmak için eğitiminizle ilgili diğer departman ilanlarıda mevcut. Firma ilanları ile ilgili daha detaylı bilgileri güncel iş ilanlarımız sayfasından takip edebilirsiniz.

Polimeks Güncel İş İlanları 2021

Polimeks tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi gibi çok sayıda branşta mühendis, tekniker, teknisyen, forklift operatörü, şoför, formen, asfalt operatörü, cam ustası, bulaşıkçı, erp sorumlusu, ince işler mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?
Polimeks İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Polimeks İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Polimeks bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Polimeks iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Polimeks İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…