Ana Sayfa Şehirler Gaziantep GASMEK Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

GASMEK Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

3,951
Gasmek

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları ya da bilinen kısa adı ile GASMEK, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, Meslek Edindirme ve Eğitim Şube Müdürlüğü´ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olan bir kurumdur. 2015 yılında faaliyetlerine başlayan GASMEK, faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir. GASMEK çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. GASMEK tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

GASMEK Personel Eleman Memur İşçi Alımı 2021

5 kurs merkezi ile faaliyete geçen GASMEK, günümüzde 25’i aşkın kurs merkezi ve 200’ü aşkın derslik sayısına ulaşmayı başarmıştır. Her sene binlerce kişiye eğitim veren GASMEK, tüm bu faaliyetlerini arttırarak devam etmek istemektedir. GASMEK kendi bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

GASMEK İş İlanları 2021

GASMEK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; öğretmen, usta öğretici, eğitmen, idareci, hoca gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

GASMEK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

GASMEK bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler GASMEK bünyesinde çalışma fırsatı elde edebileceklerdir. Bu yazımızda GASMEK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

GASMEK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…