Ana Sayfa Şehirler Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

84
İşçi alımı

Rize ilimizde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Adaylar geçici olarak yani belirli süreli istihdam edileceklerdir. İlan kapsamında 10 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 22 Aralık 2016 ile 23 Aralık 2016 tarihlerinde iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer ilan detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Üniversitemize bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde 5’er erkek geçici işçi alımı yapılacaktır. 1. Dönem ( Ocak, Şubat, Mart ), 2. Dönem ( Nisan, Mayıs, Haziran) olacaktır. Müracaat şartlarına durumu uyan adayların, 22/12/2016 ile 23/12/2016 tarihleri arasında bu ilan metninin ekinde yer alan “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 Aylık (90 günden az) Geçici İşçi Alımı Başvuru Formu”nu doldurarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına (Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi Merkez/Rize) elden teslim etmeleri gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir.
 • Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) olmaları gerekir.
 • Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.
 • Adaylar 2017 yılı içerisinde geçici işçi olarak en fazla bir dönem çalıştırılabilir.
 • İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 27 Aralık 2016 Salı günü saat 10:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.
 • Tebligat adresi olarak, adayın başvuru formunda beyan etmiş olduğu adres esas alınır. Meydana gelebilecek adres değişikliğini süresi içerisinde idareye bildirmekten aday sorumludur.
 • Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 10 geçici işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

2 Comments

 1. Havvacan

  21 Aralık 2016 at 15:51

  Alim.oluyor da nede sayi az ve erkek sadece isteniliyor

  Reply

 2. Havvacan

  21 Aralık 2016 at 15:53

  İlahiyat alımı olcakmı acaba ..5 aydir bekliyoruz işkur açılsın diye elde evucta bisey kalmadığı işe ihtiyacım var inşAllah butun kamu yerleri iskur alımı yapar

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Rize Belediyesi Memur Alım İlanı

Rize Belediyesi tarafından yayınlanan ilan ile memur alımı yapılacağı açıklandı. Rize Bele…