Ana Sayfa Şehirler Adıyaman Kahta Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Kahta Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Adıyaman'da bulunan Kahta Belediyesi işçi alımı yapacak. Kahta Belediyesi beden işçisi alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru formu ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Adıyaman ilimizde bulunan Kahta Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kahta Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında pratikten yetişme beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar Kahta Belediyesi işçi alımı ilanına 26 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kahta Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura Tarihi: 29.12.2016 tarihi Saat 14.00’de KAHTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI Yeni mah.Cumhuriyet cad.no:57 Kahta/ADIYAMAN adresi Belediye Meclis toplantı Salonunda Noter huzurunda Kura çekilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının Daimi veya Geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Çalışma Adresi : KAHTA BELEDİYESİ 02 KAHTA ADIYAMAN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ADIYAMAN MERKEZ, BESNİ, ÇELİKHAN, GERGER, GÖLBAŞI/ADIYAMAN, KAHTA, SAMSAT, SİNCİK, TUT

Adıyaman ilimizde bulunan Kahta Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve kura çekimi ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • 3
    Shares

ADIYAMAN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Adıyaman için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Adıyaman için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER KAHTA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kahta belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kahta belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir