Ana Sayfa Şehirler Adıyaman Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Eski Hükümlü İşçi Alımı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Eski Hükümlü İşçi Alımı

98
Eski hükümlü, sabıkalı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yani bilinen kısa adıyla TPAO yayınlamış olduğu ilan ile Eski Hükümlü İşçi Alımı yapacağını açıklamıştır. Adaylar Adıyaman ilinde çalıştırılacaklardır. Yayınlanan ilan kapsamında ambar/depo görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. TPAO eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilana ait diğer önemli bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 KPSS puanı (KPSS P94) olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu (TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü) tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İstenilen elemanın işyerinde yapacağı iş: Ambarcı  Asil şartlar: Seyahat engeli ve arazi çalışmasına mani hali bulunmamak.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Makine Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Motor Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Elektrik – Elektronik Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi : TÜRKİYE PETROLLERİ ADIYAMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKİYE PETROLLERİ MAH.KARAPINAR CAD. NO:256 02100 ADIYAMAN MERKEZ

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ADIYAMAN MERKEZ, BESNİ, ÇELİKHAN, GERGER, GÖLBAŞI/ADIYAMAN, KAHTA, SAMSAT, SİNCİK, TUT

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tarafından yayınlanmış olan ilana dair başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kahta Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Adıyaman ilimizde bulunan Kahta Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştirece…