Ana Sayfa Kamu Kurumları Sahil Güvenlik Personel Temini Yapıyor! 35 Memur Alımı Başladı 2022

Sahil Güvenlik Personel Temini Yapıyor! 35 Memur Alımı Başladı 2022

43
Sahil Güvenlik Komutanlığı 35 Memur Alımı Yapacak!

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2022 yılı için 35 Memur alımı yapacağını duyurdu. Sahil Güvenlik bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda birçok personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre başvuru şekli ve tarihi de belirlendi.

Sahil Güvenlik 35 Personel Temin Edecek

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı 35 memur alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre İş Emniyetçisi, Boru Tesisatçısı (Gemi), Kaynakçı, Tekne Onarım İşçisi, Elektrikçi (Genel), Elektronik Teknisyeni, Raspacı, Tesviyeci, Tornacı, Mekaniker-Deniz Motorları, Soğutma Ve İklimlendirme Teknisyeni, Ölçü Aletleri unvanlarında personel alımı yapılıyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 35 Memur Alımı Yapacak!
Sahil Güvenlik Komutanlığı 35 Memur Alımı Yapacak!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Memur Alımı Başvuru Şartları

  • İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 36 yaşından gün almamış olmak.

Sahil Güvenlik Personel Alım Başvuru Adresi Ve Başvuru Tarihi

Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı için başvurular 4 Nisan 2022 tarihinde başlayacak olup 8 Nisan 2022 tarihinde sona erecektir. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden veya İŞKUR müdürlüklerine şahsen gidilip yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Personel Temini Sonuçları

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılacak olan sınav ve mülakatlar sonrası sonuçları SGK web sitesi olan bu link üzerinden takip edebilirsiniz. Muvazzaf Subay (Öğrenci) Temini (Milli Savunma Üniversitesi) Muvazzaf Astsubay (Öğrenci) Temini (Milli Savunma Üniversitesi) Dış Kaynaktan Sözleşmeli/Muvazzaf Subay Temini Dış Kaynaktan Sözleşmeli/Muvazzaf Astsubay Temini, Devlet Memuru Temini, Sözleşmeli Personel Temini, İşçi Temini Uzman Erbaş Temini ve Sözleşmeli Er Temini gibi personel alımı duyurularına ve sınav sonuçlarına ilgili siteden yukarıda verdiğimiz link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…