Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Şok Market Çalışma Saatleri Nedir?

Şok Market Çalışma Saatleri Nedir?

99
Şok Market

Şok Market Çalışma Saatleri 2021

Şok Marketler Ticaret A.Ş., 1995 yılında Migros tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük perakende market zincirlerinden bir tanesidir.  2011 yılında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Bu satınalma ile beraber tüm mağazalar yeni bir konsept ile yenilendi. Peki Şok Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Şok Market çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış kapanış saatleri yazımız devamında yer almaktadır.

Şok Market Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Şok Market, günümüzde 4 bini aşkın şubeye ulaşmayı başarmıştır. Tüm bu şubelerinde 17 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. Şok Market mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları da saat 21:00’de kapanmaktadır.

Şok Market Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Şok Market sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) değil, aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır. Hafta içi çalışma saatleri ile hafta sonu çalışma saatleri aynıdır.

Şok Market Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Şok Market şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın 1. Ve 2. Günleri kapalı durumdadır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Şok Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi kurumun müşteri hizmetleri telefon numarası olan “0212 576 33 00” üzerinden de dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …