Ana Sayfa Şehirler Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

92
İşçi alımı

Isparta ilimizde bulunan Süleyman Demirel Üniversitesi yayınladığı ilan ile 120 işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Alınacak olan işçiler 3 aylık geçici işçi statüsünde çalıştırılacaklardır. Adaylar ilana 26 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2017

Üniversitemiz Rektörlük Makamından alınacak olan isçilerin Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne,  üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Nisan – Mayıs Haziran) Aylarında kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USÜL VE ESASLAR Alınacak kampanya ve mevsimlik işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacaktık hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. İşverenlerin elli veya daha fazla işçi çalıştırdıkları işyerlerinde çalıştırmaları gereken özürlü, eski hükümlü ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun ek ] inci maddesinin (B) fıkrası kapsamındaki terör mağduru çalıştırma oranlarının belirlenmesine ilişkin 8/3/2004 tarihli ve 2004/6976 sayılı Kararnamenin eki Karar’ın, 1/1/2005 – 31/12/2005 tarihleri arasında da uygulanması. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 14/1/2005 tarihli ve 02311 sayılı yazısı üzerine, 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı Kanunun 30 uncu maddesine göre. Bakanlar Kurulunca 24/1/2005 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Bu doğrultuda;

Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır. Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında, Noter huzurunda kura çekimi 02.03 2017 tarihinde yapılacaktır. Sözlü mülakat 15.03 2017 Çarşamba ve 16 03.2017 Perşembe günleri saat 09.00’da yapılacaktır. Alımı yapılacak olan işçiler üç Aylık Geçici İşçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Üniversitemiz Park ve Bahçeler Biriminde, 03 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 120 işçidir.

  • Üç Aylık Geçici İşçi 112 kiş
  • Üç Aylık Geçici İşçi Engelli 5 Kişi
  • Üç Aylık Geçici İşçi Eski Hükümlü ve Terör Mağduru 3 Kişi

Beden işçisi olarak çalışacaktır, Müracaat tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekir

Not: Durumuna uygun iş statüsünün sadece birine başvuru yapılabilecektir. Süleyman Demirel Üniversitesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye’de son zamanlarda sağlık alanında yapılan yatırımların en önemlilerinden bir…