Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Susurluk Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Susurluk Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

83
personel

Balıkesir ilimizde yer alan Susurluk Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile ortaöğretim mezunu yani lise ve dengi mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. Susurluk Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kepçe operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az 5 senelik deneyimlerinin olması gerekmektedir.  Susurluk Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Susurluk Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İŞKUR İl Müdürlükleri, Hizmet Merkezleri, Hizmet Noktaları veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden bireysel üye kaydı yaparak başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna ayrıca bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kepçe Operatörü

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak
  • Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak
  • Ortaöğretim ( lise ve dengi ) mezunu olmak
  • 2016 KPSS sınavından P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak
  • Kepçe operatörü mesleğinde en az 5 sene deneyimli olduğunu sigorta hizmet döküm belgesi ile belgelendirmek
  • E ve G sınıf sürücü belgelerine sahip olmak

Çalışma Adresi : HAN MAH. İSTASYON CAD. NO : 5 SUSURLUK BALIKESİR / TÜRKİYE

Susurluk Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru formu gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…