Ana Sayfa Şehirler Kırıkkale Delice Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Delice Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

68
Makam Şoförü

Kırıkkale ilimizde bulunan Delice Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Delice Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim, en fazla ortaöğretim yani lise ve dengi mezunu şoför alımı yapacaktır. Adaylar ilana 13 Nisan 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Delice Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru formu ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Delice Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekimi 18.04.2017 tarihinde, 10.00-11.00 saatleri arasında, Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Delice Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Noter Huzurunda yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma)

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MAHALLESİ ATATÜRK CUMHURİYET NO:10 71100 DELİCE

Delice Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir