Ana Sayfa Kamu Kurumları Tarsus Üniversitesi 60 Kamu Personeli Alım İlanı

Tarsus Üniversitesi 60 Kamu Personeli Alım İlanı

136
Tarsus Üniversitesi

Mersin şehrimizde bulunan Tarsus Üniversitesi yayımlanmış olan ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadro ve niteliklerde toplamda 60 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylarda 2018 Kpss puanı aranacak olup adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve tarihleri hakkındaki diğer bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tarsus Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2019

 

Hangi Kadrolara Alım Yapılacak?

Tarsus Üniversitesi bünyesine 60 kişilik personel alımı kapsamında; Lisans Mezunu, 15 Büro Personeli, Ön Lisans Mezunu 10 Büro Personeli, Lisans Mezunu 5 Mühendis, Ön Lisans Mezunu 5 Tekniker, Meslek Lisesi Mezunu 5 Teknisyen ve Lise mezunu 20 Destek Personeli alımı gerçekleştirilecek.

Adaylardan İstenilen Başvuru Belgeleri Neler?

  • Başvuru formu (Üniversitemiz Web Sayfasından Ulaşabilirsiniz)
  • 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  • Diploma Fotokopisi
  •  Kimlik Fotokopisi
  • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (Üniversitemiz Web Sayfasından Ulaşabilirsiniz)
  • Özel şartlarda istenen diğer belgeler ( Sürücü belgesi, Çalışma süresi. vs)
UNVANI ADET ÖĞR. DURUMU ARANILAN ÖZEL NİTELİKLER
Büro Personeli 1 Lisans Gazetecilik, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın, Basın ve Yayımcılık, Basın Yayın lisans programlarından mezun olmak.
Büro Personeli 1 Lisans İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.(4273)
Büro Personeli 1 Lisans Grafik, Grafik Sanatlar, Fotograf ve Grafik Sanatlar(Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım lisans programlarının birinden mezun olmak.(4237)
Büro Personeli 3 Lisans İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon lisans programlarının birinden mezun olmak.(4431)
Büro Personeli 3 Lisans Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat lisans programlarının birinden mezun olmak.(4421)
Büro Personeli 5 Lisans Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.(4459)
Büro Personeli 1 Lisans İstatistik lisans programından mezun olmak.(4525)
Büro Personeli 4 Önlisans Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3179)
Büro Personeli 2 Önlisans Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler önlisans programlarının birinden mezun olmak.(3391)
Büro Personeli 4 Önlisans Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak (3249)
Mühendis 2 Lisans İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak. (4669)
Mühendis 1 Lisans Makine Mühendisliği/Makine Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. (4639)
Mühendis 1 Lisans Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. (4611)

Alanında en az 5 yıl çalışmış olmak.

Mühendis 1 Lisans Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi lisans programlarının birinden mezun olmak. (4531)
Tekniker 1 Önlisans İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3225)
Tekniker 1 Önlisans Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3293)
Tekniker 1 Önlisans İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3235)
Tekniker 1 Önlisans Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3366)
Tekniker 1 Önlisans Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans programlarının birinden mezun olmak. (3319)
Teknisyen 1 Meslek Lisesi Elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dalları mezunu olmak. (2023/6013)
Teknisyen 1 Meslek Lisesi Makine Teknolojisi Alanı ve Dalları Mezunu Olmak.(2061/6033)
Teknisyen 1 Meslek Lisesi İnşaat Teknolojisi Alanı ve Dalları Mezunu Olmak. (2051/6027)
Teknisyen 1 Meslek Lisesi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dalları Mezunu Olmak.(2111/6053)
Teknisyen 1 Meslek Lisesi Ortaöğretim Kurumlarının Bilişim Teknolojileri Alanı ve Dallarından mezun olmak. (2011/6006)
Destek

Personeli

3 Lise Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. (2001)

En az 5 yıllık (E) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

(Bu pozisyona yerleştirilenler şoför olarak çalıştırılacaktır.)

Destek

Personeli

17 Lise Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

(Bu pozisyonlara yerleştirilenler temizlik personeli olarak çalıştırılacaktır.)

 

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın resmi gazete yayınlandığı tarih ile ( 20 Aralık 2018 ) başvurularına başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 04 Ocak 2019 tarihine kadar istenen belgeler ile birlikte Tarsus Üniversitesi Genel Sekreterliğine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday ilanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edebilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…