Ana Sayfa Özel Şirketler TeknoSA Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

TeknoSA Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

455
Teknosa

Teknosa Personel Eleman Alımı 2021

Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren TeknoSA A.Ş. ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesidir. 2000 yılında kurulan Teknosa günümüz itibariyle 300’ü aşkın mağazası ve 3500’ü aşkın çalışanı ile müşterilerinin hizmetlerine anında karşılık verebilmek için çalışmaktadır. 2021 yılı hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni mağaza açmayı hedefleyen TeknoSA, bu mağazalara eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Teknosa iş ilanları hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

TeknoSA Güncel İş İlanları 2021

Teknosa’nın ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olmasının asıl sebebi çalışanlarıdır. Teknosa çalışanlarını doğru biçimde yönlendirerek doğru kadrolara yerleştirmesinin meyvelerini toplamaktadır. Teknosa işe alım sürecinde mülakat yöntemini kullanmaktadır. Adayın ilgili kadro ve pozisyon için uygunluğu bu mülakat aşamalarında belirlenmektedir. Teknosa iş başvurusu yapan tüm adaylar telefon veya e-mail yolu ile bilgilendirilmekte olup, özgeçmişleri daha farklı pozisyonlarda değerlendirilmek adına sistemlerine kayıt edilmektedir.

Teknosa ülkemizin birçok ilinde bulunmaktadır. Bu illerde disney satış danışmanı, pazarlama uzmanı, mağaza satış danışmanı, engelli personel alımı, stajyer, lojistik uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda eleman alımı gerçekleştirecektir. Peki Teknosa iş başvurusu nasıl yapılır?

Teknosa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çalışanlarını sürekli geliştiren ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gerekli gelişim ortamını yaratan Teknosa, kariyer hedefi olanların tercih etmesi gereken şirketlerin başında yer almaktadır. Teknosa iş ilanları kendi web adresleri üzerinden yayınlanmaktadır. Teknosa iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıda tıklamanız ve Teknosa açık iş pozisyonları sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Burada kendinize uygun il ve pozisyondaki ilanı seçerek tıkladığımızda ilan hakkında başvuru şartları ve diğer ilan detaylarına ulaşacaksınız. Şayet başvuru şartlarını sağlıyorsanız iş başvurusu yapmak için “Başvur” sekmesine tıklayarak üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz ve ilana iş başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra Teknosa insan kaynakları ilanınız hakkında gerekli incelemeyi gerçekleştirecek olup, olumlu bulunan başvurulara en kısa zamanda geri dönüşler yapılacaktır. İlan hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Teknosa İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…