Ana Sayfa Kamu Kurumları TETAŞ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

TETAŞ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

1,207
Personel alımı

Enerji sektöründeki serbestleşme çalışmaları kapsamında 2001 yılında Türkiye Elektrik Üretim, İletim Şirketinin (TEAŞ) üçe bölünmesiyle Türkiye’nin ilk ve tek kamu enerji toptan satış şirketi olarak kurulan TETAŞ, sorumluluğu sermayesiyle sınırlı bir İktisadi Devlet Teşekkülü olup, Devletin genel enerji ve ekonomi politikasına uygun olarak elektrik ticaret ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır. TETAŞ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın (ETKB) ilgili kuruluşu olup, faaliyetlerinde özel hukuk hükümlerine tabidir. TETAŞ insan kaynakları 2021 yılında da yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini, bu kapsamda da ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Yazımız devamında TETAŞ iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ve iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

TETAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2021

TETAŞ bünyesinde çalışmakta olan ortaokul, lise ve dengi, teknik lise, sağlık meslek yüksekokulu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu çok sayıda çalışan bulunmaktadır. TETAŞ 2021 yılında bu çalışanlarına yenilerini eklemeyi planlamakta ve personel alımı, memur alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı hedeflemektedir.

TETAŞ İş İlanları 2021

TETAŞ bünyesine sözleşmeli kadrolarına açıktan atama yöntemi ile, memur kadrolarına atama yöntemi ile ve 4857 sayılı yasaya tabi personel ataması yöntemi ile alım yapacaktır. Alımı yapılması planlanan personeller arasında, memur, engelli personel, sözleşmeli personel, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, gişe memuru, işçi personel alımları yapmaktadır. Peki bu iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapılacak?

TETAŞ İş Başvurusu 2021

TETAŞ tarafından yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde ve http://www.tetas.gov.tr resmi adresi üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yıl içerisinde kademeli olarak yayınlanacak olup, ilanlar yayınlandığı anda iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylı ilan bilgileri sitemiz üzerinde yer bulacaktır. Harici olarak TETAŞ bünyesine iş ilanları yayınlanmadan yapılan başvuruları ise kabul etmemektedir. Bu sebepten TETAŞ bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemelisiniz. TETAŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

5 Comments

 1. Doğan

  14 Nisan 2017 at 21:17

  Orta okul mezunlari alinmasansi enazindan onlarada bir guvence verilmesi gerekmezmi mesela bir cok kisi ilk okul orta okul mezunu bende beraberinde bir sart larin kotu oldugu donememlerden geliyoruz durumumuz iy olsaydi zaten okurduk ama okuyamadik simdiki genclerin onu acildi simdi devlet her turmu okuma sansini veriyo ve geride kalan bizler ne oocaz amelelikmi yapicaz insaatta guzel bir is bulma sansimiz yokmu nasil bir memlekette yasiyoruz herkez isine geleni yapiyo geriyi dusunen kim kaldiki bizim gibilerini gorsunler bes para etmez bir fabrikaya gidiyosun lisemezunumusun diye soruyolar soforluk yapican lise mezunumusun diyolar kapicilik teknik servis vb bircok seyde soruyolar lise mezunumusun lan lise mezunu olsam kapici niye olayim teknik niye olayim ama onlar icin lise cok onemli ilk okula orta okula care bulamadiginiz surece issizliye yare bulamazsiniz ilk okul orta okul sade insaat veya sanayide tamir onarim isi gibi isler icinde milyonlarca issizler giremez dusundurucu bir durum yokmu sizce ikitane is sansimiz var ya insaat yada sanayi sanmayinki fabrikalarla dolu bir sanayi hayar kaporta motor boyaci gibi araba tamircisi gibi yerdir bizim hakkimiz

  milyonlarca kiside burya gelisin is cok calisan yokkk

  Reply

 2. Cemal Nuri

  16 Haziran 2018 at 13:15

  Merhaba Ben Özbekistan dan geldi Ahiska türküyum .orda 4sene yüksek okul bitirdim elektrik bölümunu. tecrubemde var özbekistanda elektrik santralinda çaliştim Türkiyeya 2005 geldim 40 yaşindayim .burdada trafo fabrikada çaliştim şimdi sizede rica ediyorum acaba tedaşa girebilirmiyim. Yabanci dilmide var Rusça özbekçe.

  Reply

 3. Cemal Nuri

  16 Haziran 2018 at 13:18

  Merhaba ben Özbekistan göçedip geldim 2005 Ahiska türkuyum .orda yüksek okul mezunuyum elektrik bölumunde . Özbekistanda il santralinda çaliştim teknesyan olarak turkiyadada trafo fabrikasinda .şimdi tedaş işa girmek istiyorum .yardimci olursaniz sevinirim .

  Reply

 4. kerim

  23 Haziran 2019 at 21:03

  selam ben kerim mercan beton köşk demir donatı ustasıyım calıştıgım yer ulusoy elektirik beton köşk demir donatısı istendiginde fatıralı istendiginde maaşlı hizmet vermeye hazırım saygılarımla mesleki yeterlilik belgem mevcuttu saygılar cep 05423499443 sincan /ankara

  Reply

 5. Ennur

  7 Şubat 2021 at 14:57

  Calışmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…