Ana Sayfa Şehirler Edirne Trakya Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Trakya Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Trakya Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı. Trakya Üniversitesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru sırasında istenilen evraklar, son başvuru tarihi ve ilan hakkında daha detaylı bilgi haberimizdedir.

İlkokul Mezunu

Edirne ilimizde bulunan Trakya Üniversitesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Trakya Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında teknisyen alımı ve hemşire alımı gerçekleştirecektir. Adaylar Trakya Üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanına 6 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile başvuru sırasında istenilen belgeler hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Trakya Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2017

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrası uyarınca sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Đlişkin Esaslar ve değişikliklerine göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 1 adet Hemşire ve 1 adet Teknisyen alınacaktır.

UNVAN ALINACAK SAYI EĞİTİM DURUMU
Hemşire 1 Adet Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
Teknisyen 1 Adet Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu olmak, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü meslek dalında ustalık ve usta
öğreticilik belgeleri ile Alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, yangın sistemleri, UPS sistemleri, analog CCTV kamera sistemleri,
alternatör senkronize ve güç panoları bakım ve onarımı konularında belge sahibi ve tecrübeli olmak, belgelendirmek kaydıyla alanında
en az 10 yıl çalışmış olmak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  1. 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  3. Hemşire unvanı için; nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak,
  4. Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı fesih etmemiş olmak.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,
  • 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Hemşire için)
  • 2016 KPSSP94 puanını gösteren belge ( Teknisyen için)
  • En az 10 yıl çalışmaya ilişkin belge ve diğer istenen belgeler (Teknisyen için)
  • 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan
edilecektir. Asıl kazananlardan süresi içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyenlerin veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Trakya Üniversitesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile başvuru sırasında istenilen belgeler hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

EDİRNE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Edirne için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Edirne için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, trakya üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan trakya üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trakya Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Trakya Üniversite Hastanesi ; 1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak “Edirne Tı…