Ana Sayfa Ek İş İlanları Trendyol Express Kuryesi Nasıl Olunur? Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

Trendyol Express Kuryesi Nasıl Olunur? Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

3,028
Trendyol express kurye

Trendyol ekspress kuryeliği, Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarından olan Trendyol bünyesinde çalışma alanı olur. Sistem, kuryelerin gün içinde gerçekleştirdikleri teslimat sayısına yönelik para kazanma üzerine kurulu olur. Bu bağlamda da Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır sorusunu akla gelir.

Kişinin tamamen kendi çabası ve çalışma anlayışına göre kazanç elde ettiği bu sistem ayrıca kurye ve taşımacılık sektörüne de farklı bir bakış açısı getirir. Trendyol, verdiği kuryelik hizmeti ile pek çok insana kazanç kapısı olurken kişinin de kendi işinin patronu olmasını sağlar. Trendyol Express Taşıyıcı ek gelir elde etmek isteyenler için harika bir fırsat olarak yeni işe arayanlara güzel bir fırsat oluşturuyor.

Trendyol Ekspress Kuryeliği Nedir?

İnsanlar ve alışkanlıkları zaman içinde değişir. Günümüzün değişen alışveriş alışkanlıklarında da pek çok kişi, internet üzerinden sipariş verir ve bu siparişler kurye ile eve gelir. E-ticaretin giderek artan önemi de burada yatar. Bu anlamda da Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, kuryelik hizmeti bu işi bünyesinde yaptığı gibi siparişlerin daha hızlı yerine ulaşmasını sağlar.

trendyol express kurye olma
Trendyol Express Kuryesi

Trendyol üzerinden yapılan her alışveriş kargo şirketleri ya da kuryeler tarafından ulaştırıyor. Müşterilerine daha hızlı ve sorunsuz teslimat sağlamak amacı ile 2018 yılında Trendyol bünyesinde kurulan Trendyol Express kuryeliği için aranan şartlar vardır. Bu şartları karşılayan kişiler taşıyıcı olarak işe başlar.  Bu hizmet motorlu ya da araçlı şekilde ikiye ayrılır.

Trendyol Express Kuryesi Nasıl Olunur? 2022

Trendyol Express kuryeliği başvurusu yapılması ve başvurunun kabul edilmesi durumda teslimat âdetine ilişkin para kazanılır. Her bir paket ortalama 3 ya da 4 TL üzerinden hesaplanır ve günde en az 70 kargo dağıtılır. Dağıtılan kargo miktarı 70’in altında kalması durumunda 70’e tamamlanır ve toplamda iyi bir gelir elde edilebilir.

Trendyol Express kuryeliği için öncelik şirket kurulması gerekir. Şirket tercihi olarak hem kolay hem de daha uygun maliyetli olduğun şahıs şirketi yeterli olur. Şirket kurulumu için belli bir maliyet çıkar ve kurulumdan sonra muhasebe ve vergi gibi giderler de oluşur. Araç için masraf kalemi olan yakıt, sigorta ve araç ile ilgili her türlü bakım kuryeye ait olur.

Trendyol Ekspress Kuryeliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol, ürünlerin daha hızlı teslimatı için kendi kurye sistemini kurarak bu alanda çalışmak isteyen kişilere de iş kapısı sağlar. Firma, kendi kurye hizmeti olan Trendyol Express kuryeliği için gerekli eğitimleri de verir. Trendyol resmi web sitesinden başvuru yapılır. Bu noktada taşıyıcı ya da toplayıcı ayrımına karar vermek gerekir. Ürünlerin müşteriye dağıtılması taşıyıcı kısmı iken satıcılardan alınması toplanma kısmını oluşturur.

trendyol express başvurusu
Trendyol Express Görevlisi olmak için Başvuru Şartları.

Trendyol Express Başvuru

Taşıyıcı ya da toplayıcı noktasına karar verdikten sonra başvuru formunun doldurulması gerekir. Başvuru formunda bulunan isim, soyadı, doğum yılı, telefon ve mail gibi iletişim bilgileri, kimlik numarası, eğitim durumu, yaşanılan ilçe ve şehir, açılan şirket türü ile araç model ve plakası bilgileri doldurulur ayrıca ehliyet, sabıka kaydı, aracın ruhsatı, SRC ve psikoteknik belgeleri de istenir. Trendyol Express kolayca başvuru yapabileceğiniz linki aşağıda paylaşılmıştır. Bu linkten ücretsiz olarak faydalanabilir ve başvurunuz için gerekli başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Trendyol Express Kuryeliği Başvuru Şartları Nelerdir

Kendi işinin patronu ol düsturundan yola çıkarak ortaya çıkan Trendyol Express kuryeliği aynı zamanda esnek çalışma saatleri de sunar. İstenilen gün ve saatler aralığında yapılabilen kuryelik başvuru şartlardan biri, kişinin askerlik ile ilişkisinin kalmaması olur. Bunun dışında kişinin ehliyetinin ve aracının olması ayrıca sabıka kaydının da temiz olması gerekir.

Kişinin kendi aracı ile yaptığı bu iş için Trendyol, 2017 yılı ve üzeri araçları kabul eder. Hafif araçlar ile yapılan kuryelikte ayrıca bu iş için kullanılacak araçların en az 5 senelik olması gerekir. Araçların 5 seneyi doldurmaları ile değişimleri ve Trendyol Express tarafından belirlenen araçların alımı gerekir.

https://trendyolexpress.com/bizimle-calisin

Trendyol Express kurye
Trendyol Express Kurye Araç Seçimi

Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

Trendyol kurye maaş, dağıtılan kargo sayısına göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra verilen kargoların dağıtılacak bölgenin iyi bilinmesi ve adreslerin birbirine yakın olması ile kazanç artar. Kazanç tamamen dağıtılan kargo sayısına bağlı olur. Ne kadar fazla kargo dağıtılır ise eş orantılı olarak daha fazla kazanç elde edilir. Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor?  Trendyol express taşıyıcı ücretleri sürekli değişkenlik gösterirken kargo başına 4 ile 10tl arasında bırakan lokasyonlar ve desi’ye göre ağırlık ve büyüklük kargo başına alınan ücreti değiştirmektedir. 

Günümüzde en çok tercih edilen online alışveriş sitesi olan Trendyol bünyesinde Trendyol Express kuryeliği özellikle kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Online şekilde başvurulabilen pozisyon için yapılan başvurular her gün insan kaynakları tarafından kontrol edilir ve 2 ya da 3 gün geri dönüş yapılır. Trendyol Express

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İddaa Bayi Nasıl, Ne Kadar Para Kazanır?

İddaa Bayi Nasıl Para Kazanır? Spor bahislerine yatırılan miktarlar günümüzde devasa boyut…