Ana Sayfa Kamu Kurumları Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !

19
Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK tarafından 11 kadroda memur alımı ve işçi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre memur, işçi ve güvenlik görevlisi alımları yapılacak.

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !

Geçtiğimiz hafta resmi gazete iş ilanlarında TÜRKAK kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Yayınlanan ilanda belirtilen bilgilere göre 11 kişilik boş kadronun doldurulması amacıyla personel alımı yapılacak.

TÜRKAK personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için alınacak unvanların 3 İdari Personel, 3 Koruma ve Güvenlik Personeli ve 5 Destek Personeli olacak şekilde kadro dağılımı yapılmış olup toplam 11 kişilik alım yapılacağı açıklandı.

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !
Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Memur Ve İşçi Alımı Yapacak !

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

  • Üniversitenin gerektirdiği bölümlerden ön lisans mezunu olma,
  • Süresi geçmemiş güvenlik kartına sahip olma,
  • Vardiyalı çalışmaya engel hali olmama şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK İdari Personel Alımı Alımı Başvuru Şartları

İdari personel alımından kasıt olarak memur alımı için adaylarda mezuniyet şartı aranıyor olup adayların başvuru kılavuzunda yer alan grup 1, grup 2 şeklinde nitelendirilen kadrolarda öğrenim şartları aranıyor olup,

Grup 1’de yer alan kadrolara başvuru yapacak adayların bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar donanımı, bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri, muhabere ve elektronik bilgi sistemleri bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezuniyet sahibi olması,

Grup 2’de yer alan kadrolara başvuru yapacak adayların muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları bölümlerinden ön lisans mezun olma şartı aranıyor.

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular 4 Mart ile 20 Mart tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…